Husitský štít
- 32. ročník

 
Datum : 17.4.2011 - neděle
Místo, závodní centrum : Velký London.
Mapa : Tokániště ; měřítko 1:10000; ekvidistance 5 m; stav rok 2009; fotografie z prostoru
Funkcionáři : ředitel závodu : Teringlová Martina
hlavní rozhodčí : Rychtecký Josef
stavitel tratí : Teringl Radek
thumbnail1
thumbnail2
thumbnail3
thumbnail4
thumbnail5
thumbnail6
thumbnail7
thumbnail8
thumbnail9
thumbnail10

Mapy s tratěmi pro jednotlivé kategorie (Bahnen) :

thumbnail1
H20, H21
thumbnail2
H18, H35
thumbnail3
D20, D21, P5
thumbnail4
H45
thumbnail5
D18, D35
thumbnail6
H16, H55, P3
../2011stit/trate/thumbnail7
H14, H65
t../2011stit/trate/humbnail8
D16, D45
../2011stit/trate/thumbnail9
D55
../2011stit/trate/thumbnail10
D14, D665, H12
../2011stit/trate/thumbnail11
[ D10, D12, H10
../2011stit/trate/thumbnail12
DF, HF, HDR
Na : http://www.obpostupy.cz/gadget/ - závod : 17.4.2011 Husitský štít můžete zakreslit svůj postup na trati. Děkujeme.
An : http://www.obpostupy.cz/gadget/ - Wettkampf : 17
.4.2011 Husitský štít könnten Sie seine Laufstrecke zeichnen. Danke. Mezičasy (Zwischenzeiten)
Konečné výsledky kategorií  

Konečné výsledky kategorie: D10         1.5km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Schaumann Laura          HSV OL Wr. Neustadt  AT30029       25.24  +      0.00
  2.Ševčíková Kateřina       SKP České Budějovice PCB0151 C     25.33  +      0.09
  3.Klimešová Šarlota        TJ Sokol Křemže      KRE0051 C     29.14  +      3.50
  4.Brantner Lisa            HSV OL Wr. Neustadt  AT3           47.20  +     21.56
  5.Gruszka Cora             NF Linz              AT10007       48.14  +     22.50
  6.Pietsch Anna             NF Wien              AT20003       49.57  +     24.33
  7.Kracker Elena            NF Wien              AT20023       50.15  +     24.51
 
Konečné výsledky kategorie: D12         1.5km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Koblížková Iva           TJ OK Tolar          TJH           28.00  +      0.00
  2.Pelcová Kateřina         TJ ČZ Strakonice     CST0050       33.53  +      5.53
  3.Ott Melanie	             HSV Langenlebarn     AT60002       58.33  +     30.33
  4.Wagner Christiane                                           58.40  +     30.40
    Kalcher Magdalena        HSV Baden            AT40003   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14         1.9km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kasper Ida-Karolina      HSV Baden            AT40008       23.19  +      0.00
  2.Hoffmann Hannah          HSV Baden            AT40007       27.14  +      3.55
  3.Schenkermayer Lisa       HSV OL Wr. Neustadt  AT30032       29.16  +      5.57
  4.Loidolt Larissa          HSV OL Wr. Neustadt  AT30017       35.27  +     12.08
  5.Mailer Jacqueline        HSV Langenlebarn     AT60001       37.16  +     13.57
  6.Horvath Carina           HSV OL Wr. Neustadt  AT30007       37.58  +     14.39
  7.Laminger Hannah          HSV OL Wr. Neustadt  AT30015       39.12  +     15.53
  8.Kalcher Hannah           HSV Baden            AT40002       39.14  +     15.55
  9.Štefanyuková Eliška      TJ ČZ Strakonice     CST9851       39.38  +     16.19
 10.Fassl Magdalena          HSV Baden            AT40001       41.12  +     17.53
 11.Huber Jaqueline          Tirol                AT70003       41.16  +     17.57
 12.Raschl Jennifer          HSV OL Wr. Neustadt  AT30027       43.20  +     20.01
 13.Johansson Sofia          Tirol                AT70013       52.04  +     28.45
 14.Gottfriedová Adéla       TJ OB České Budějovi VCB9755       98.05  +     74.46
    Frohnwieser Magdalena    HSV Baden            AT40004   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D16         2.4km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Machová Ivana            TJ Sokol Křemže      KRE9651       32.57  +      0.00
  2.Gosch Sarah              Tirol                AT70002       42.17  +      9.20
  3.Eliška Konečná           KOB Český Krumlov    KCK9612 C     67.17  +     34.20
 
Konečné výsledky kategorie: D18         3.3km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Machová Miroslava        TJ Sokol Křemže      KRE9453       42.07  +      0.00
  2.Kröppl Katrin            HSV Pinkafeld        AT50006       51.30  +      9.23
  3.Jäger Theresa            HSV Baden            AT40006       53.16  +     11.09
 
Konečné výsledky kategorie: D21         4.9km    0m 24k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Teringlová Martina       TJ OB České Budějovi VCB7851       46.14  +      0.00
  2.Hojná Silvie             AC Sparta Praha      SCP7950 C     48.09  +      1.55
  3.Přecechtělová Tereza     SK Kamenice          KAM8951 C     58.10  +     11.56
  4.Dulovcová Marie          TJ Sokol Křemže      KRE7051 C     58.15  +     12.01
  5.Pelcová Pavla            TJ ČZ Strakonice     CST7454       64.46  +     18.32
  6.Kovářová Lenka           TJ OK Tolar          TJH8652 C     66.13  +     19.59
  7.Soudková Martina         Technik České Budějo TCB8551 C     66.51  +     20.37
  8.Soudková Alena           Technik České Budějo TCB5851 C     77.42  +     31.28
    Schönpflugová Kateřina   AC Sparta Praha      SCP       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         3.3km    0m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gassner Katja            NF Wien              AT20007       33.26  +      0.00
  2.Bonek Claudia            NF Wien              AT20013       34.55  +      1.29
  3.Aschacher Angelika       HSV OL Wr. Neustadt  AT30001       37.58  +      4.32
  4.Schaumann Saskya         HSV OL Wr. Neustadt  AT30030       61.46  +     28.20
  5.Machová Ivana            TJ Sokol Křemže      KRE6451       64.29  +     31.03
    Peter Elke               NF Linz              AT10006   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         2.4km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovaříčková Darja        TJ Sokol Křemže      KRE6352 C     32.26  +      0.00
  2.Berger Gislind           NF Linz              AT10009       32.37  +      0.11
  3.Hejzlarová Vladimíra     TJ OB České Budějovi VCB5651       43.02  +     10.36
  4.Winkler Angelika         Tirol                AT70014       46.19  +     13.53
  5.Prünner Maria            HSV OL Wr. Neustadt  AT30026       49.57  +     17.31
  6.Schreiber Hannelore      HSV Langenlebarn     AT60004       50.16  +     17.50
  7.Mayer Gitti              HSV Pinkafeld        AT50007       54.29  +     22.03
  8.Kröppl Elke              HSV Pinkafeld        AT50005       54.59  +     22.33
  9.Kracker Marta            NF Wien              AT20022       57.28  +     25.02
 10.Ziegerhofer Petra        HSV OL Wr. Neustadt  AT30037       58.09  +     25.43
 11.Bremová Hilda            Ski Klub Lenora      LEN6151 C     60.24  +     27.58
 12.Hanousek Maria           NF Linz              AT10008       62.26  +     30.00
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.1km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fesselhofer  Treude      HSV OL Wr. Neustadt  AT3           29.57  +      0.00
  2.Tobler Barbara           HSV OL Wr. Neustadt  AT30035       36.26  +      6.29
  3.Cser Borbala             SMAFC Sopron         HU10001       38.27  +      8.30
  4.Prettner Elisabeth       Tirol                AT70016       43.43  +     13.46
  5.Kovářová Milena          TJ OK Tolar          TJH5351 C     53.43  +     23.46
  6.Fedorcsak Eszter         NF Wien              AT20020       55.03  +     25.06
  7.Mattes Gerda             NF Wien              AT2           59.39  +     29.42
 
Konečné výsledky kategorie: D65         1.9km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bonek Anneliese          NF Wien              AT2           36.16  +      0.00
  2.Faulhammer Maria         Tirol                AT70018       38.29  +      2.13
  3.Boučková Ludmila         Orienteering club Če OCB4351 C     82.40  +     46.24
 
Konečné výsledky kategorie: DF          1.7km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štindlová Klára          TJ Sokol Křemže      KRE           18.40  +      0.00
  2.Klimešová Alena          TJ Sokol Křemže      KRE           27.41  +      9.01
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.5km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jandl Florian            NF Wien              AT20018       17.45  +      0.00
  2.Pauser Leo               HSV OL Wr. Neustadt  AT30021       20.19  +      2.34
  3.Bonek Erik               NF Wien              AT20015       22.16  +      4.31
  4.Deubel Jürgen            NF Wien              AT20011       22.22  +      4.37
 
Konečné výsledky kategorie: H12         1.9km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bonek Jannis             NF Wien              AT20014       18.22  +      0.00
  2.Gassner Jasmina          NF Wien              AT2           22.26  +      4.04
  3.Schaumann Tobias         HSV OL Wr. Neustadt  AT30031       25.34  +      7.12
  4.Matěj Konečný            KOB Český Krumlov    KCK9907 B     29.24  +     11.02
  5.Kramer Tobias            HSV Baden            AT40010       32.53  +     14.31
  6.Kubák Martin             TJ Slovan Jindřichův SJH9902 C     40.07  +     21.45
  7.Flachberger Jakob        HSV Baden            AT40011       44.36  +     26.14
  8.Pauser Benjamin          HSV OL Wr. Neustadt  AT30020       53.18  +     34.56
  9.Kofler Martin	     Tirol                AT70005       54.23  +     36.01
 10.Flachberger Johannes     HSV Baden            AT40012       56.34  +     38.12
 11.Ewerz Martin             Tirol                AT70010       79.58  +     61.36
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.6km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Brantner Niklas          HSV OL Wr. Neustadt  AT30003       28.19  +      0.00
  2.Jandl Dominik            NF Wien              AT20017       36.43  +      8.24
  3.Kirchmeir Constantin     HSV OL Wr. Neustadt  AT30012       40.14  +     11.55
  4.Schreiber Markus         HSV Langenlebarn     AT60003       44.13  +     15.54
  5.Sprenger Paul            HSV OL Wr. Neustadt  AT30033       52.04  +     23.45
  6.Iby Andreas              HSV OL Wr. Neustadt  AT30010       56.10  +     27.51
  7.Paul Julian              HSV OL Wr. Neustadt  AT30019       57.18  +     28.59
  8.Maierhofer Julian        HSV OL Wr. Neustadt  AT30018       60.23  +     32.04
  9.Hrb Lukáš                KOB Český Krumlov    KCK           70.38  +     42.19
    Braun Emanuel jun.       HSV OL Wr. Neustadt  AT30005   DISK              
    Koblížek Jan             TJ OK Tolar          TJH9801   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         3.1km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bauer Jona	             Tirol                AT70001       52.07  +      0.00
  2.Bouček Jakub             Orienteering club Če OCB9501 B     53.01  +      0.54
  3.Honsa Lukáš              Čtyři Dvory          ACB9601       60.14  +      8.07
  4.Novak Matthias           HSV Pinkafeld        AT50004       62.14  +     10.07
  5.Frohnwieser Johannes     HSV Baden            AT40005       64.11  +     12.04
 
Konečné výsledky kategorie: H18         5.2km    0m 24k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mair Severin             NF Linz              AT10002       43.32  +      0.00
  2.Hulec Filip              SKP České Budějovice PCB9401 B     47.56  +      4.24
  3.Prais Marcel             TJ Sokol Křemže      KRE9302 C     61.58  +     18.26
  4.Jíša Ondřej              TJ Sokol Křemže      KRE9303       85.09  +     41.37
    Zimmermann Martin        TJ Sokol Křemže      KRE9301 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H20         5.7km    0m 27k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mach Martin              TJ Sokol Křemže      KRE9201       70.02  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H21         5.7km    0m 27k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kaltenbacher Pierre      HSV OL Wr. Neustadt  AT30011       43.42  +      0.00
  2.Stockmayer Michael       HSV OL Wr. Neustadt  AT30034       44.21  +      0.39
  3.Plohn Markus             HSV OL Wr. Neustadt  AT30024       47.01  +      3.19
  4.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 C     47.13  +      3.31
  5.Fesselhofer Roland       HSV OL Wr. Neustadt  AT30006       47.35  +      3.53
  6.Klimeš Petr              TJ Sokol Křemže      KRE7701 C     48.02  +      4.20
  7.Bašus Petr               AC Sparta Praha      SCP7400 C     48.24  +      4.42
  8.Hošek Radim              KOB Dobruška         DOB8737 C     49.23  +      5.41
  9.Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702       49.27  +      5.45
 10.Šafařík Ivo              TJ ČZ Strakonice     CST0051       49.51  +      6.09
 11.Zimmermann Pavel         TJ Sokol Křemže      KRE6401 C     51.29  +      7.47
 12.Kovář Jaroslav           TJ OK Tolar          TJH8901 C     56.54  +     13.12
 13.Janošík Radek            TJ OB České Budějovi VCB7402       61.24  +     17.42
 14.Faulhammer  Martin       Tirol                AT70020       69.41  +     25.59
 15.Holzinger Philipp        HSV Pinkafeld        AT50001       73.50  +     30.08
 16.Brabač Lukáš             AC Sparta Praha      SCP8505       79.37  +     35.55
    Lapornik Dominik         HSV Pinkafeld        AT50008   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         5.2km    0m 24k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C     41.25  +      0.00
  2.Ševčík Marek             SKP České Budějovice PCB6701 C     45.23  +      3.58
  3.Schaumann Jörg           HSV OL Wr. Neustadt  AT30028       54.22  +     12.57
  4.Kubák Martin             TJ Slovan Jindřichův SJH7401 C     60.42  +     19.17
  5.Lipphart-Kirchmeir HaraldHSV OL Wr. Neustadt  AT30016       66.48  +     25.23
 
Konečné výsledky kategorie: H45         4.4km    0m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bonek Peter              NF Wien              AT20012       35.02  +      0.00
  2.Gassner Ferri            NF Wien              AT20006       37.21  +      2.19
  3.Krischan Klaus           NF Linz              AT10003       39.33  +      4.31
  4.Braun Emanuel            HSV OL Wr. Neustadt  AT30004       39.57  +      4.55
  5.Pietsch Wolfgang         NF Wien              AT20001       40.33  +      5.31
  6.Zöbl Gottfried           NF Linz              AT10010       41.37  +      6.35
  7.Gurka Jiří               SOK TJ Turnov        TUV4601 C     43.40  +      8.38
  8.Havlík Milan             TJ Slovan Jindřichův SJH6201       47.02  +     12.00
  9.Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901 C     47.52  +     12.50
 10.Pauser Rainer            HSV OL Wr. Neustadt  AT30022       48.55  +     13.53
 11.Novak Roland             HSV Pinkafeld        AT50003       50.00  +     14.58
 12.Mair Alois               NF Linz              AT10001       55.58  +     20.56
 13.Mražík Karel             TJ Sokol Křemže      KRE5901 C     59.03  +     24.01
 14.Nebel Peter              HSV OL Wr. Neustadt  AT3           59.05  +     24.03
 15.Kříž Pavel               SKP Žďár nad Sázavou PZR4800 C     61.21  +     26.19
 16.Ash Chris                Orienteering club Če OCB5801 C     62.23  +     27.21
 17.Pšenička Miloslav        Technik České Budějo TCB           65.22  +     30.20
 18.Honsa Luděk              Čtyři Dvory          ACB6301       73.27  +     38.25
 19.Soudek Vojtěch           Technik České Budějo TCB5601 C     82.43  +     47.41
 20.Kracker Martin           NF Wien              AT20021       91.21  +     56.19
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.1km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ponweiser Franz          HSV OL Wr. Neustadt  AT3           33.03  +      0.00
  2.Kainrath Eugen           HSV Baden            AT40014       36.36  +      3.33
  3.Grabenhofer Wilhelm      HSV Baden            AT40013       38.58  +      5.55
  4.Moravec Miloš            TJ Sokol Křemže      KRE5301 C     39.59  +      6.56
  5.Hejjas Attila            NF Wien              AT20019       42.24  +      9.21
 
Konečné výsledky kategorie: H65         2.6km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bonek Ernst              NF Wien              AT20024       31.47  +      0.00
  2.Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C     35.37  +      3.50
  3.Bouček Václav            Orienteering club Če OCB4101 C     38.07  +      6.20
  4.Tobler Gottfried         HSV OL Wr. Neustadt  AT30036       44.40  +     12.53
  5.Faulhammer Erich         Tirol                AT70019       46.32  +     14.45
  6.Štindl Vladislav         TJ Sokol Křemže      KRE3701 C     56.38  +     24.51
  7.Holzinger Klaus          HSV Pinkafeld        AT50002       60.44  +     28.57
  8.Pich Josef               TJ ČZ Strakonice     CST4002 C     71.50  +     40.03
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.7km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubáková Nela            TJ Slovan Jindřichův SJH0451 C     20.48  +      0.00
  2.Teringlová Vendula       TJ OB České Budějovi VCB0451       23.43  +      2.55
  3.Ševčíková Eliška         TJ Sokol Křemže      KRE           25.51  +      5.03
  4.Janošíková Eva           TJ OB České Budějovi VCB           27.45  +      6.57
  5.Kretschmer David         TJ OB České Budějovi VCB           31.15  +     10.27
  6.Koblížek Adam            TJ OK Tolar          TJH           33.03  +     12.15
  7.Janošíková Marie         TJ OB České Budějovi VCB           35.59  +     15.11
  8.Teringl Vojtěch          TJ OB České Budějovi VCB0702       37.59  +     17.11
  9.Kretschmer Jakub         TJ OB České Budějovi VCB           39.17  +     18.29
 10.Jan Pobuda               TJ Slovan Jindřichův SJH0603 C     40.51  +     20.03
    Pelc Tadeáš              TJ ČZ Strakonice     CST0601   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HF          1.7km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pietsch Max              NF Wien              AT20004       15.07  +      0.00
  2.Pietsch Theodor          NF Wien              AT20005       17.16  +      2.09
  3.Pobuda Vojtěch           TJ Slovan Jindřichův SJH0302 C     22.23  +      7.16
  4.Pelc Matyáš              TJ ČZ Strakonice     CST0401       25.38  +     10.31
    Pšenička Adam            Technik České Budějo TCB       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: N           0.2km    0m 0k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gosch Romana             Tirol                AT70004       45.50  +      0.00
  2.Kraxner Joshua           Tirol                AT70007       53.05  +      7.15
  3.Horvath Manfred          HSV OL Wr. Neustadt  AT30009       84.46  +     38.56
  4.Kirchmeir Yolanda        HSV OL Wr. Neustadt  AT30014      117.27  +     71.37
 
Konečné výsledky kategorie: P3          3.1km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Deubel Dirk              NF Wien              AT20009       36.14  +      0.00
  2.Hulec Vladimír           SKP České Budějovice PCB           61.22  +     25.08
  3.Havlíková Šarlota                                           79.47  +     43.33
  4.Hajduchová Jitka         TJ Sokol Křemže      KRE8851       87.24  +     51.10
  5.Honsová Štěpánka         Technik České Budějo TCB           97.17  +     61.03
  6.Pietsch Jutta            NF Wien              AT20002      107.25  +     71.11
 
Konečné výsledky kategorie: P5          4.9km    0m 24k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novák Pavel              Neregistrovaní       NER           87.56  +      0.00
  2.Gottfriedová Marcela     TJ OB České Budějovi VCB7055      105.11  +     17.15
    Hones Josef              NF Linz              AT10004   DISK              
    Smejkal Martin           TJ Slovan Jindřichův SJH       DISK