Setkání u Žižky

 
 
Realizátor projektu
(Projektrealisator) :
 
 
TJ OB České Budějovice
          
Zahraniční partner :
(Ausländischpartner)
 
Naturfreunde Österreich, Ortsgruppe Linz, OL Gruppe
Doba trvání projektu:
(Projektdauer)
 
10/2012 - 09/2013
Obsah projektu:
(Inhalt des Projektes)

Setkání zájemců o orientační běh a  aktivní využití volného času na jednom z významných historických míst jižních Čech u Památníku Jana Žižky z Trocnova. V průběhu setkání:
- umožnit účastníkům poznaní jednoho z historických míst jižních Čech;
- uskutečnit veřejně přístupnou sportovní akci;
- uskutečnit soutěž umožňující porovnání výkonnosti sportovců.
Obsahem projektu je i zlepšení materiálně technických podmínek žadatele pro uskutečnění dalších společných sportovních aktivit.

 

Das Treffen OL-Interessanten und Leuten mit Interesse über aktive Freizeitnutzung. Das Treffen führen in Südböhmen in historischem Ort - "Denkmal Jan Žižka von Trocnov" durch. Während des Treffen:
- Teilnehmer ermöglicht einen historische südböhmische Ort kennenzulernen;
- öffentliche Sportveranstaltung mit OL-Prinzipen realisieren;
- für OL-Sportler ein Wettkampf durchführen.
Projektinhalt ist auch die Verbesserung materialtechnischen Bedingungen für weitere Zusammenarbeit.

Aktivity projektu:
(Projektaktivitäten)

- společná návštěva musea "Památníku Jana Žižky z Trocnova";
- vytvoření podkladů pro soutěž v okolí Památníku Jana Žižky z Trocnova;
- 31.8.2013 uskutečnění veřejné sportovní soutěže v okolí Památníku Jana Žižky z Trocnova.
 

 

- gemeinsamer Museumsbesuch "Denkmal Jan Žižka von Trocnov";
- Ausfertigung der Unterlagen für Wettkampf im Umgebungsdenkmal;
- 31.8.2013 offene Wettkampf im Umgebungsdenkmal realisieren.

Vedoucí projektu:
(Projektleitung)
 
Josef Rychtecký
   
Alois Mair
 


Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj

Z průběhu setkání:

Prostředí

thumbnail1
thumbnail2
thumbnail3
thumbnail4

Návštěva muzea

thumbnail5
thumbnail6
thumbnail7
thumbnail8
thumbnail9
thumbnail10
thumbnail11
 

Sportovní soutěž

thumbnail12
thumbnail13
thumbnail14
thumbnail15
thumbnail16
thumbnail17
thumbnail18
thumbnail19
thumbnail20
thumbnail21
thumbnail22
thumbnail23
thumbnail24
thumbnail25
thumbnail26
mapa soutěží

Výsledky kategorie: C           3.1km   20m 13k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Matějů Ivan              Slovan Praha         UVP4600 C     46.31
  2.Nováková Pavlína         TJ Sokol Pražák      PVD7151 C     49.33
  3.Matějů Ladislava         Slovan Praha         UVP4750 C     50.02
  4.Haider Anna              HSV Ried             1RI0003       54.56
  5.Kubák Martin             TJ Slovan Jindřichův SJH9902 C     56.33
  6.Ash Kristina             Orienteering club Če OCB0051 B     59.39
  7.Boučková Ludmila         Orienteering club Če OCB4351 C     61.15
  8.Kovářová Milena          TJ OK Tolar          TJH5351 C     70.48
  9.Petzi Mario              Ski Klub Lenora      LEN0000 B     77.13
 10.Podlipný Ota             SK Kotnov Tábor      KTA0000       79.12
 
Výsledky kategorie: D10         1.5km   10m 9k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Zemanová Andrea          Ski Klub Lenora      LEN0450 C     34.32
  2.Kubáková Nela            TJ Slovan Jindřichův SJH0451 C     35.06
 
Výsledky kategorie: D12         2.2km   15m 11k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Ševčíková Kateřina       SKP České Budějovice PCB0151       41.36
  2.Svobodová Anna           SK Kotnov Tábor      KTA0151 C     43.14
  3.Pěstová Eliška           Ski Klub Lenora      LEN0251 C     47.35
 
Výsledky kategorie: DBK         3.5km   25m 12k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Teringlová Martina       TJ OB České Budějovi VCB7851 C     28.28
  2.Pelcová Pavla            TJ ČZ Strakonice     CST7454       40.28
  3.Hristova Lora            NF Linz              1LI0002       43.49
  4.Klimešová Šarlota        TJ Sokol Křemže      KRE0051       45.06
  5.Kovaříčková Darja        TJ Sokol Křemže      KRE6352 C     48.20
  6.Gusenbauer Petra         NF Linz              1LI0001       56.39
  7.Svobodová Jana           SK Kotnov Tábor      KTA9951 C     62.07
  8.Svobodová Martina        SK Kotnov Tábor      KTA7151 C     66.59
 
Výsledky kategorie: DBL         5.3km   30m 16k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Hulcová Pavla            TJ Kašperské Hory    KSH7753 C     48.21
  2.Martanová Michaela       Ski Klub Lenora      LEN8851 C     49.15
  3.Dulovcová Marie          TJ Sokol Křemže      KRE7051 C     50.43
  4.Schaffer Isabel          Oberösterreich       1OO0003       51.29
  5.Gittmaier Doris          HSV Ried             1RI0001       52.22
  6.Pirklbauer Judith        Oberösterreich       1OO0001       53.23
  7.Schaffer Ines            Oberösterreich       1OO0002       54.34
  8.Kovářová Lenka           TJ OK Tolar          TJH8652 C     59.12
  9.Eschlböck Gudrun         NF Linz              1LI0004       67.46
 10.Pešlová Martina          Ski Klub Lenora      LEN6751 C     68.30
 11.Gusenbauer Nicole        NF Linz              1LI0005       70.08
 12.Zemanová Aneta           Ski Klub Lenora      LEN9551 B     76.37
 13.Ziegerhofer Anneliese    NF Linz              1LI0007       88.10
 14.Jelenová+Moravec+MoravcovTJ Sokol Křemže      KRE0000       93.36
 
Výsledky kategorie: DF          1.0km    5m 6k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Teringlová Vendula       TJ OB České Budějovi VCB0451 C     11.58
  2.Toncarová Katka          TJ Sokol Pražák      PVD0951 C     19.30
  3.Janošíková Eva           TJ OB České Budějovi VCB0552 C     28.29
  4.Půlkrábková Lucie                             SMB           34.53
 
Výsledky kategorie: H10         1.5km   10m 9k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Pelc Matyáš              TJ ČZ Strakonice     CST0401 C     17.24
 
Výsledky kategorie: HA          7.4km   45m 23k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Falk Stefan              NF Linz              1LI0009       48.17
  2.Stadler Siegfried        NF Linz              1LI0013       48.47
  3.Šafařík Ivo              TJ ČZ Strakonice     CST7401 C     50.15
  4.Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C     51.13
  5.Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702 C     53.38
  6.Ševčík Marek             SKP České Budějovice PCB6701 C     57.58
  7.Zöbl Gottfried           Oberösterreich       1OO0004       58.59
  8.Princ David              Technik České Budějo TCB6901 C     59.24
  9.Hejzlar Josef            TJ OB České Budějovi VCB5601 C     60.04
 10.Pěsta Roman              Ski Klub Lenora      LEN6802 C     61.30
 11.Hulec Jakub              TJ Kašperské Hory    KSH8401 C     63.45
 12.Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901 C     64.05
 13.Redl Guido               HSV AMSTETTEN        1AM0001       65.50
 14.Blažek Vojtěch           Orient. sporty Písek OPI8700 C     66.49
 15.Eschlböck Rainer         NF Linz              1LI0008       67.33
 16.Tilling Giles            NF Linz              1LI0014       71.28
 17.Mair Alois               NF Linz              1LI0011       71.56
 18.Vojtěch Jaroslav         TJ Sokol Pražák      PVD8201 C     74.00
 19.Jíša Ondřej              TJ Sokol Křemže      KRE9303 B     80.27
 
Výsledky kategorie: HBK         3.8km   35m 13k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Klimeš Petr              TJ Sokol Křemže      KRE7701 C     31.03
  2.Mayrhofer Roman          NF Linz              1LI0015       35.59
  3.Růta Vojtěch             SK Kotnov Tábor      KTA9701 B     38.54
  4.Šafařík Bedřich          TJ ČZ Strakonice     CST4601 C     39.22
  5.Bouček Jakub             Orienteering club Če OCB9501 B     41.04
  6.Musil Jan                SKP České Budějovice PCB0002       41.30
  7.Krausmann Walter         HSV Ried             1RI0005       44.50
  8.Bouček Václav            Orienteering club Če OCB4101 C     48.17
  9.Ash Adam                 Orienteering club Če OCB9701 B     53.37
 10.Pich Josef               TJ ČZ Strakonice     CST4002 C     54.43
 
Výsledky kategorie: HBL         5.9km   40m 17k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Hones Josef              HSV Ried             1RI0004       48.56
  2.Míchal Petr              SKP České Budějovice PCB0001       48.58
  3.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C     51.15
  4.Falk Martin              NF Linz              1LI0017       51.16
  5.Hulec Filip              SKP České Budějovice PCB9401 B     52.30
  6.Zimmermann Martin        TJ Sokol Křemže      KRE9301 B     54.23
  7.Gittmaier Georg sen.     HSV Ried             1RI0002       54.39
  8.Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901 C     54.54
  9.Ziegerhofer Othmar       NF Linz              1LI0022       56.19
 10.Kutschera Roland         NF Linz              1LI0019       58.21
 11.Mražík Karel             TJ Sokol Křemže      KRE5901 C     64.30
 12.Novák Radek              TJ Sokol Pražák      PVD9601 C     66.03
 13.Bláha Petr               TJ Sokol Pražák      PVD8901 C     69.23
 14.Mareš Ladislav           TJ ZVVZ Milevsko     MIL7202 C     69.46
 15.Pešta Jiří               TJ ZVVZ Milevsko     MIL7201 C     74.11
 16.Pšenička Miloslav        Technik České Budějo TCB6101 C     77.27
 17.Fierlinger Adi           NF Linz              1LI0018      106.42
 18.Nechyba Jiří             Stará huť            STH0000      129.22
    Treml Peter              NF Linz              1LI0021   DISK    
 
Výsledky kategorie: HDR         1.0km    5m 6k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Teringl Vojtěch          TJ OB České Budějovi VCB0702 C     13.39
  2.Janošíková Marie         TJ OB České Budějovi VCB0752 C     13.51
  3.Marešová Karolína        TJ ZVVZ Milevsko     MIL0750 C     20.02
 
Výsledky kategorie: HF          1.0km    5m 6k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Kretschmer Jakub         TJ OB České Budějovi VCB0000       14.46
  2.Pelc Tadeáš              TJ ČZ Strakonice     CST0601 C     16.40
  3.Vojtěch Mikuláš          TJ Sokol Pražák      PVD0000       33.45
  4.Redl Gerald              HSV AMSTETTEN        1AM0002       60.58
  5.Redl Gregor              HSV AMSTETTEN        1AM0003       61.04
 
Výsledky kategorie: P3          3.1km   20m 13k 
---------------------------------------------------------------------
  1.Čondl Michal             TJ OB České Budějovi VCB           51.40
    Janošíková Olga          TJ OB České Budějovi VCB       DISK    
 
Výsledky kategorie: P5          5.3km   30m 16k 
---------------------------------------------------------------------
    Rakovec Miloš            AC Sparta Praha      SCP4500 C DISK    

Vyhlášení výsledků
thumbnail27
HDR
thumbnail28
DF
thumbnail29
H10
thumbnail30
D10
thumbnail31
H12