SILVESTROVSKÝ BĚH
2015 - 25. ročník

Běžecké zakončení roku pro aktivní i rekreační sportovce v Trhových Svinech.

Partneři:           
Datum : 31.12.2015  
Start : na náměstí v Trhových Svinech:
   od 14:30 hod. - postupně kategorie dětí DI, DII, DIII, DIV
   15:00 hod. - společný start ostatních kategorií (A, B, C, DV)
První tři v každé kategorii obdrželi ceny.
Informace o předcházejících ročnících a průběžné aktuální informace o následujícím ročníku na:
 http://sportcentrum-novohradskehory.cz/index.php/category/silvestrovsky-beh
První ročník se uskutečnil v roce 1994.

Fotografie a výsledky ze závodu v roce 2015:

thumbnail1
thumbnail2
thumbnail3
thumbnail4
thumbnail5
thumbnail6
thumbnail7
thumbnail8
thumbnail9
thumbnail10

Děti rok nar. 2011 a mladší: 200 m
1.  Hanzal Jonáš                 1:11
2.  Tisoňová Radka               1:12
3.  Součková Marie               1:13
4.  Steinbauer Melisa            1:55

Děti rok nar.2010 a 2009: 400 m, dívky
1.  Procházková Denisa           1:52
2.  Štojdlová Sofie              1:54
3.  Nová Eliška                  2:29

Děti rok nar.2010 a 2009: 400 m, chlapci
1.  Sedlák Tomáš                 1:40
2.  Kaftan Jan                   1:42
3.  Petrák Daniel                1:50
4.  Krauz Jan                    1:51
5.  Šlajs Viktor                 1:53

Děti rok nar. 2008 a 2007: 600m - chlapci
1.  Nový Jan                     2:27
2.  Busta Tobias Sebastián       2:28
3.  Jelínek Vojta                2:33

Děti rok nar. 2008 a 2007: 600m - dívky
1.  Piklová Anna                 2:25
2.  Divišová Kristýna            2:29
3.  Kaftanová Jana               2:32
4.  Šlajsová Vanesa              2:34
5.  Krauzová Anna                2:46
6.  Candrová Michaela            2:46
7.  Jindrová Michaela            2:50
8.  Tisoňová Šárka               2:51
9.  Koptová Nela                 2:57
10. Bejdáková Tereza             2:58
11. Štojdlová Sára               3:20

Děti rok nar. 2006 a 2005, chlapci
1.  Tvrz Jan                     2:21
2.  Opekar Jan                   2:23
3.  Jindra Matyáš                2:24
4.  Kaftan Josef                 2:56

Děti rok nar. 2006 a 2005, dívky
1.  Bahenská Lucie               2:11
2.  Boháčová Tereza              2:22
3.  Hamadejová Libuše            3:38

Děti rok nar. 2000– 2004, 3000 m – chlapci
1.  Bahenský petr                11:29
2.  Kofroň Radek                 11:43
3.  Pikl David                   13:22
4.  Gribbin Daniel               13:40
5.  Stejskal Jan                 15:31
6.  Candra Tomáš                 16:14
7.  Hanzal Petr                  17:50
8.  Petrák Adam                  18:41
9.  Němeček Petr                 19:28
10. Landgráf Lukáš               19:44

Děti rok nar. 2000 – 2004, 3000 m – dívky
1.  Piklová Veronika       2001     TJ Sokol ČB            11:42
2.  Kofroňová Karolína     2000     TJ Sokol ČB            13:37
3.  Dvořáková Barbora      2000     TJ Sokol ČB            13:54
4.  Žohová Kateřina        2001     SK Čtyři Dvory         15:53
5.  Tisoňová Zuzana        2001     T.Sviny                16:48
6.  Žáková Nikola          2002     Pigs TS                16:49
7.  Tvrzová Gabriela       2002     TJ Sokol ČB            18:39
8.  Žáková Kristýna        2004     Pigs TS                19:41

Příchozí: 3000 m, Muži
1.  Pavlík Erik            1996     Atletika Písek         11:30
2.  Tomášek Jan            1999     Olešnice               12:56
3.  Nový Jan               1962     Trhové Sviny           14:10
4.  Nepraš David           1985     T.Sviny                14:18
5.  Vaněk Pavel            1961     Praha                  14:33
6.  Nepraš Jan             1962     T. Sviny               15:03
7.  Stejskel Pavel         1974     SK Čtyři Dvory         15:32
8.  Sedlák Petr            1975     Zborov                 15:41
9.  Žoha Petr              1963     Nežetice               16:32
10. Boháč Radek            1971     Rater ČB               17:10
11. Hacker František       1979     T.Sviny                17:39

Příchozí: 3000 m, Ženy
1.  Tvrzová Veronika       1999     TJ Sokol ČB            12:19
2.  Pardamcová Lenka       1999     TJ Sokol ČB            13:38
3.  Faltusová Lenka        1999     TJ Sokol ČB            13:46
4.  Krejčová Dominika      1996     TJ Sokol ČB            14:04
5.  Kaftanová Dagmar       1974     Nové Hrady             15:29
6.  Bahenská Kateřina      1976     TJ Sokol ČB            16:41
7.  Maštalírská Kateřina   1977     Tachov                 16:41
8.  Gribbinová Jana        1968     SK Čtyři Dvory         16:59
9.  Kocinová Hana          1982     T.Sviny                17:10
10. Divišová Kristýna      2007     Cyklo extra ČB         18:28
11. Hanzalová Tereza       2005     Pigs TS                20:37
12. Nová Vladimíra         1984     T.Sviny                20:47
13. Candrová Martina       1981     Slavče                 20:47
14. Záhorková Jana         1985     T.Sviny                21:03

Ženy: 6000 m
1.  Candrová Jana          1975     BH Triatlon ČB         24:48
2.  Jánská Kateřina        1991     Plzeň                  27:50
3.  Valentová Helena       1965     Svatá Trojice          28:13
4.  Pavlová Jana           1969     SK Kaplice             30:54
5.  Krejčí Marta           1977     T.Sviny                34:32

Muži: 6000 m
1.  Budil Roman            1969     Atletika Písek         21:10
2.  Frelich Pavel          1971     TJ Sokol ČB            21:44
3.  Budil Roman            1997     Atletika Písek         21:52
4.  Beňo Ladislav          1976     Trisk ČB               22:38
5.  Bahenský Petr          1971     TJ Sokol ČB            22:50
6.  Malík Vít              1969     CEWC Borovany          23:03
7.  Brožka Matěj           1993     Sportcentrum NH        23:49
8.  Diviš Jiří             1975     Cyklo extra ČB         23:50
9.  Valenta David          1991     SÚV Stiok Togethek     24:13
10. Šlajs Štěpán           1980     Slavče                 24:57
11. Führer Miroslav        1964     Rudolfof               25:27
12. Steinbauer Jiří        1973     Rejta                  25:29
13. Kratochvíl Jonáš       1994     Svatá Trojice          26:19
14. Horák Libor            1983     Kaplice                26:37
15. Petřík Václav          1977     Pigs TS                28:24
16. Kratochvíl Tomáš       1970     Svatá Trojice          28:26
17. Průka Jaroslav         1974     Trhové Sviny           28:55
18. Zluky Adam             1985     Trhové Sviny           34:17
19. Němeček Petr           1972     Pigs TS                34:29
20. Felenda Antonín        1958     T.Sviny                DNF

Celkově 101  startujících