Krajský přebor v orientačním běhu - sprint
pro rok 2015

Pořadatel: TJ OB České Budějovice z.s.
Sponzoři:

       

 

 
  Záštitu nad závodem převzal primátor Statutárního města České Budějovice Ing. Jiří Svoboda.
Datum: 12.4.2015 - neděle
Místo: České Budějovice
Mapa: ČB750; 1:4000;ekv. 2 m; autor: Lubomír Hošek; stav 03/2015

Projekt byl podpořen z prostředků Jihočeského kraje v rámci Jihočeských krajských programů podpory sportu pro rok 2015.

Protokol závodu

Výsledky kategorie: D10         1.1km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1. Blazková Veronika        SJH                  SJH0551 C     12.22  +      0.00
  2. Janosíková Marie         VCB                  VCB0752 C     32.30  +     20.08
  3. Janosíková Eva           VCB                  VCB0552 C     37.00  +     24.38
 
Výsledky kategorie: D12         1.5km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1. Safaríková Lucie         CST                  CST0351 C     17.22  +      0.00
  2. Kosobudová Anna          KTA                  KTA0551 C     18.20  +      0.58
  3. Sevcíková Eliska         PCB                  PCB0451 C     28.26  +     11.04
     Teringlová Vendula       VCB                  VCB0451 C DISK              
 
Výsledky kategorie: D14         1.5km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1. Blazková Katerina        SJH                  SJH0252 B      9.55  +      0.00
  2. Kinstová Tereza          SJH                  SJH0251 B     10.00  +      0.05
  3. Stráchalová Diana        KRE                  KRE0199       11.59  +      2.04
  4. Kosobudová Katerina      KTA                  KTA0253 C     12.13  +      2.18
  5. Rudová Magdaléna         VTA                  VTA0254 C     13.58  +      4.03
 
Výsledky kategorie: D16         1.6km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1. Hojná Eliska             SJH                  SJH0052 A     10.47  +      0.00
  2. Klimesová Sarlota        KRE                  KRE0051 C     12.59  +      2.12
  3. Nováková Barbora         VTA                  VTA0152 C     13.50  +      3.03
  4. Svobodová Anna           KTA                  KTA0151 B     14.32  +      3.45
  5. Sevcíková Katerina       PCB                  PCB0151 C     14.38  +      3.51
  6. Nováková Katerina        KRE                  KRE0052 C     15.00  +      4.13
 
Výsledky kategorie: D18         1.7km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1. Gottfriedová Adéla       VCB                  VCB9755 C     13.09  +      0.00
 
Výsledky kategorie: D21         2.0km    0m 11k  Ranking:0.0000 * 1.02
-----------------------------------------------------------------------------------
  1. Korecká Lenka            CHT                  CHT8053 C     12.14  +      0.00
  2. Hulcová Pavla            KSH                  KSH7753 C     12.49  +      0.35
  3. Míková Lenka             KSU                  KSU7653 C     13.00  +      0.46
  4. Flasarová Kristyna       PGP                  PGP9054 C     13.14  +      1.00
  5. Kovárová Lenka           SJH                  SJH8651 C     14.48  +      2.34
  6. Lohrová Hana             SCP                  SCP6550 C     16.16  +      4.02
  7. Zemanová Lenka           KTA                  KTA8851 C     16.57  +      4.43
  8. Zemanová Petra           KTA                  KTA9051       18.56  +      6.42
  9. Ctveráková Iveta         8DC                  8DC9050       22.00  +      9.46
 
Výsledky kategorie: D35         1.7km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1. Dulovcová Marie          KRE                  KRE7051 C     12.33  +      0.00
  1. Teringlová Martina       VCB                  VCB7851       12.33  +      0.00
  3. Hudecková Helena         KTA                  KTA6951 C     12.46  +      0.13
  4. Svobodová Martina        KTA                  KTA7151 C     14.38  +      2.05
  5. Blazková Markéta         SJH                  SJH7550 C     15.28  +      2.55
  6. Kosobudová Lenka         KTA                  KTA7351 C     15.45  +      3.12
  7. Nováková Pavlína         PVD                  PVD7151 C     25.03  +     12.30
 
Výsledky kategorie: D45         1.6km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1. Troupová Vladena         KRE                  KRE6351 C     16.14  +      0.00
  2. Perinkova Ivana          BBM                  BBM6550       16.39  +      0.25
  3. Zimmermannová Milena     KRE                  KRE6851 C     17.41  +      1.27
  4. Zemanová Alena           KTA                  KTA6351 C     19.17  +      3.03
 
Výsledky kategorie: D55         1.4km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1. Krízová Zdenka           PZR                  PZR5051 C     13.05  +      0.00
  2. Kovárová Milena          SJH                  SJH5350 C     23.57  +     10.52
 
Výsledky kategorie: D65         1.4km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1. Hudecková Alena          KTA                  KTA4351 C     19.52  +      0.00
 
Výsledky kategorie: H10         1.1km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1. Teringl Vojtech          VCB                  VCB0702 C     14.55  +      0.00
  2. Pelc Tadeás              CST                  CST0601 C     15.50  +      0.55
 
Výsledky kategorie: H12         1.6km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1. Dundácek Karel           SJH                  SJH0401 B     10.33  +      0.00
  2. Pelc Matyás              CST                  CST0401 C     11.26  +      0.53
  3. Pobuda Vojtech           SJH                  SJH0302 B     11.27  +      0.54
  4. Hojny Jáchym             SJH                  SJH0301 B     12.21  +      1.48
 
Výsledky kategorie: H14         1.6km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1. Novák Jakub              KRE                  KRE0201 C     23.07  +      0.00
  2. Lukes Prokop             VTA                  VTA0201 C     26.56  +      3.49
 
Výsledky kategorie: H16         1.7km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1. Nosek Jakub              SJH                  SJH0002 C     12.50  +      0.00
  2. Busík David              KTA                  KTA0002 B     13.52  +      1.02
 
Výsledky kategorie: H18         2.0km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1. Ash Adam                 OCB                  OCB9701 C     16.31  +      0.00
 
Výsledky kategorie: H21         2.4km    0m 14k  Ranking:0.0000 * 1.02
-----------------------------------------------------------------------------------
  1. Flasar Jan               PGP                  PGP8610 R     12.09  +      0.00
  2. Pelc Václav              CST                  CST6702 C     14.07  +      1.58
  3. Ptácek Patrik            BBM                  BBM9800 B     14.24  +      2.15
  4. Ptácek Pavel             BBM                  BBM9600 A     14.33  +      2.24
  5. Klimes Petr              KRE                  KRE7701 C     15.11  +      3.02
  6. Zimmermann Martin        KRE                  KRE9301 C     15.21  +      3.12
  7. Kovár Jaroslav           SJH                  SJH8901 C     15.27  +      3.18
  8. Vébr Jirí                KTA                  KTA6901 C     15.43  +      3.34
  9. Hulec Jakub              KSH                  KSH8401 C     15.45  +      3.36
 10. Lzícar Martin            DOB                  DOB8803 C     15.47  +      3.38
 11. Blazek Vojtech           OPI                  OPI8700 C     15.59  +      3.50
 12. Safarík Ivo              CST                  CST7401 C     16.19  +      4.10
 13. Hulec Filip              PCB                  PCB9401 C     16.26  +      4.17
 14. Psenicka Vít             TCB                  TCB9201 C     16.45  +      4.36
 15. Jísa Ondrej              KRE                  KRE9303 C     17.12  +      5.03
 16. Teringl Radek            VCB                  VCB6502 C     17.41  +      5.32
 17. Novák Radek              PVD                  PVD9601 C     18.02  +      5.53
 18. Krska Vojtech            KTA                  KTA8901       18.28  +      6.19
 19. Lohr Ivo                 SCP                  SCP6801 C     19.55  +      7.46
 20. Hudecek Petr             KTA                  KTA9201 C     20.10  +      8.01
     Korecky Miroslav         CHT                  CHT7901 C DISK              
     Janosík Radek            VCB                  VCB7402 C DISK              
 
Výsledky kategorie: H35         2.0km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1. Princ David              TCB                  TCB6901 C     12.03  +      0.00
  2. Sevcík Marek             PCB                  PCB6701 C     12.04  +      0.01
  3. Psenicka Jirí            TCB                  TCB6301 C     12.14  +      0.11
  4. Hones Sepp               26A                  26A           12.58  +      0.55
  5. Blazek Petr              SJH                  SJH7402 C     13.20  +      1.17
  6. Kosobud Dusan            KTA                  KTA7201 C     16.26  +      4.23
 
Výsledky kategorie: H45         1.8km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1. Ptácek Pavel             BBM                  BBM6508 C     10.48  +      0.00
  2. Funda Jirí               API                  API6401 C     11.10  +      0.22
  3. Hosek Ladislav           SCP                  SCP6001 C     12.10  +      1.22
  4. Blabla Zdenek            PCB                  PCB5901 C     12.41  +      1.53
  5. Mrazík Karel             KRE                  KRE5901 C     15.12  +      4.24
  6. Kríz Pavel               PZR                  PZR4800 C     15.24  +      4.36
  7. Busík Milan              KTA                  KTA6301 C     19.01  +      8.13
 
Výsledky kategorie: H55         1.7km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1. Rychtecky Josef          VCB                  VCB4801 C     15.40  +      0.00
  2. Denemarek Olda           BBM                  BBM5100       16.46  +      1.06
 
Výsledky kategorie: H65         1.6km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1. Grundel Ivan             SJH                  SJH4201 C     16.48  +      0.00
     Rakovec Milos            SCP                  SCP4500 C DISK              

Mezičasy
thumbnail1
thumbnail2
thumbnail3
thumbnail4
thumbnail5
thumbnail6
thumbnail7
thumbnail8
thumbnail9
thumbnail10
thumbnail11
thumbnail12
thumbnail13
thumbnail14
thumbnail15
thumbnail16
thumbnail17
thumbnail18