Bloudění Píseckými horami

 
Pořadatel: TJ OB České Budějovice z.s.  
Partneři projektu:   
Datum: 9. a 10.9.2017
Místo: Kluky - hájovna U hromové jedle
Soutěž byla doplňkovou akcí pro doprovod účastníků závodu Žebříčku B - Čechy.
thumbnail1
thumbnail2
thumbnail3
thumbnail4
thumbnail5
thumbnail6
thumbnail7
thumbnail8
thumbnail9
thumbnail10
thumbnail11
thumbnail12
thumbnail13
thumbnail14
thumbnail15


Výsledky v jednotlivých dnech
9.9.2017 - sobota

D10N
3.14 km, 70 m, 5 kontrol

1.

Petriláková Amálie

OK Dobříš

19:39

2.

Hanušová Markéta

OOS TJ Spartak Vrchlabí

20:44

3.

Dvořáčková Jana

SK OS Nové Město na Moravě

23:35

4.

Kuželová Ela

VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

24:23

5.

Kučerová Kateřina

USK Praha

25:49

6.

Balejová Sofie

OK Kamenice

27:46

7.

Chumová Adéla

OOB Slavia Praha

29:06

8.

Rodová Anežka

USK Praha

29:08

9.

Bartalošová Ada

SK Praga

29:55

10.

Nešporová Terezie

OOB Třebíč

30:19

11.

Velátová Lucie

Orientační sporty Písek

31:45

12.

Nedbalová Magdalena

VŠSK MFF UK Praha

32:31

13.

Vondrová Eliška

VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

32:45

14.

Fišáková Lucie

MLOK Mariánské Lázně

33:44

15.

Kalinová Lisa

SPORTICUS team

33:47

16.

Marešová Karolína

Tesil Milevsko

37:16

17.

Janatová Violka

Oddíl OB Kotlářka

37:19

18.

Kostampour Jasmine

 

37:35

19.

Neuerová Eliška

OK Dobříš

40:40

 

Mišeková Lucie

OK Kamenice

DISK

 H10N
3.14 km, 70 m, 5 kontrol

1.

Veljáčik Jonáš

OK Sparta Praha

20:36

2.

Kučera Jakub

USK Praha

23:04

3.

Krejcha Alexander

 

23:48

4.

Bašus Ondřej

OK Sparta Praha

33:35

5.

Šmahel Tadeáš

Orientační sporty Písek

38:28

6.

Seidl Marek

VŠTJ Ekonom Praha

39:14

7.

Baldrian Josef

USK Praha

39:40

8.

Frýdecký Tomáš

Báječné ženy v orientačním běhu

39:49

9.

Fecko Richard

Nejdek Orienteering

74:43

HDR
3.14 km, 70 m, 5 kontrol

1.

Tumová Dominika

Lipno team

22:58

2.

Štěrba Lukáš

TJ Slovan Karlovy Vary

24:53

3.

Janda Filip

Orientační sporty Písek

26:01

4.

Toncarová Kačka

OOB TJ Sokol Pražák

26:14

5.

Hanák Kryštof

SKOB Slaný

26:37

6.

Vodrážková Barbora

KOS Slavia Plzeň

27:00

7.

Tumová Simona

Lipno team

27:03

8.

Hasman Jakub

KOS Slavia Plzeň

27:20

9.

Zvoníčková Klára

 

28:21

10.

Chumová Lada

OOB Slavia Praha

28:23

11.

Pastuszek Lukáš

USK Praha

28:33

12.

Kužel Jonáš

 

28:56

13.

Urbánková Lucie

SKOB Ostrov

29:31

14.

Mrázková Berta

Sportcentrum Jičín

31:42

15.

Arnošt Daniel

OK Dobříš

32:19

16.

Michálková Veronika

ČaČua

33:06

17.

Roučka Tomáš

OB Kašperské Hory

34:00

18.

Mrázek Emil

Sportcentrum Jičín

34:11

19.

Svoboda Rostislav

 

34:16

20.

Bašusová Olga

OK Sparta Praha

34:56

21.

Michálek Bonifác

ČaČua

35:58

22.

Mišek Michal

OK Kamenice

36:48

23.

Janata Matěj

Oddíl OB Kotlářka

37:23

24.

Komárková Radka

SJH Jindřichův Hradec

38:04

25.

Kvapilová Kristýna

SOK TJ Turnov

38:34

26.

Hulec Kajík

 

39:04

27.

Hulec František

OB Kašperské Hory

39:09

28.

Kurfürstová Marie

VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

39:54

29.

Zakouřil František

SOK TJ Turnov

40:55

30.

Marešová Tereza

Tesil Milevsko

40:59

31.

Dvořáčková Eva

SK OS Nové Město na Moravě

41:49

32.

Roučková Tereza

OB Kašperské Hory

42:21

33.

Procházková Aneta

Oddíl OB Kotlářka

44:15

34.

Skripnik Kilián

 

44:59

35.

Novák Michal

OOB TJ Sokol Křemže

45:53

36.

Sanna Vivian

Oddíl OB Kotlářka

46:57

36.

Anna Walravina

OK Lokomotiva Plzeň

46:57

38.

Svobodová Iveta

 

48:54

39.

Míka Luboš

Oddíl OB Kotlářka

61:21

40.

Kudrhalt Filip

 

67:19

41.

Náhlíková Natálie

 

68:26

42.

Vrabcová Olívie

OK Sparta Praha

92:02

43.

Vrabec Adrian

OK Sparta Praha

93:34

44.

Míka Zbyněk

Oddíl OB Kotlářka

99:43

 

Majer Vít

SKP České Budějovice

DISK

 P
3.15 km, 100 m, 7 kontrol

1.

Klapal Jan

OK Lokomotiva Pardubice

24:55

2.

Klapalová Michaela

OK Lokomotiva Pardubice

27:16

3.

Fundová Veronika

 

30:26

4.

Ash Kristina

OC České Budějovice

31:15

5.

Drábková Zuzana

 

32:42

6.

Ash Adam

OC České Budějovice

34:54

7.

Sobota Petr

KOS Slavia Plzeň

35:32

8.

Kazdová Lenka

Sportcentrum Jičín

36:04

9.

Kocián Jiří

Žádný klub

37:40

10.

Kymlová Šárka

TJ Kobylisy

38:36

11.

Donda Jiří

SKOB Ostrov

39:32

12.

Pokorná Kristýna

VŠTJ Ekonom Praha

39:40

13.

Bednaříková Daniela

Slavia Liberec orienteering

40:33

14.

Savičová Gabriela

TJ Slovan Karlovy Vary

40:38

15.

Bouček Jakub

OC České Budějovice

42:23

16.

Husáková Petra

SKOB Slaný

42:52

17.

Metelka Jiří

NEREG

43:15

18.

Halířová Eva

OK Jiskra Nový Bor

43:17

19.

Honsa Luděk

ABK České Budějovice - Šumava

43:43

20.

Kršková Lenka

SK Kotnov Tábor

46:16

21.

Majer Vít

SKP České Budějovice

46:24

22.

Chramostová Blanka

OK Kamenice

47:24

23.

Jedličková Tereza

OK Kamenice

47:27

24.

Michálková Michaela

ČaČua

47:49

25.

Štichhauerová Kat

OK Lokomotiva Pardubice

48:33

26.

Hanušová Monika

OOS TJ Spartak Vrchlabí

48:35

27.

Petříková Michaela

 

48:45

28.

Kozáková Barbora

 

48:55

29.

Maňourová Lucie

 

49:27

30.

Dolejší Miloš

TJ Stadion Nový Bor

49:47

31.

Novák Petr

TJ Slovan Karlovy Vary

50:45

32.

Haider Anna

HSV Ried

51:41

33.

Voltr Václav

nereg ROZ

51:51

34.

Suchan Daniel

 

52:46

35.

Roučka Martin

OB Kašperské Hory

53:04

36.

Červenka Jiří

MLOK Mariánské Lázně

54:17

37.

Kuncířová Milena

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

54:55

38.

Sobotka Ivo

Orientační sporty Písek

56:20

39.

Chmelík Petr

 

57:00

40.

Chmelíková Vlasta

 

57:05

41.

Duda František

SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

57:23

42.

Pazderník Petr

Orientační sporty Písek

58:10

43.

Bednaříková Adéla

Slavia Liberec orienteering

58:43

44.

Mišek Michal

OK Kamenice

58:48

45.

Bradáčová Marie

TJ Loko Liberec

60:20

46.

Suchan Mirek

 

60:47

47.

Rozboudová Tereza

 

61:46

48.

Hronová Katarína

USK Praha

62:15

49.

Kocba Mikuláš

 

62:18

50.

Brémová Hildegarda

OOB TJ Sokol Křemže

62:33

51.

Bouček Václav

OC České Budějovice

62:42

52.

Kocba Sam

 

63:22

53.

Žižková Markéta

OK Dobříš

68:55

54.

Hroňková Milada

USK Praha

71:53

55.

Boučková Ludmila

OC České Budějovice

85:20

56.

Vondruška Jan

 

88:41

57.

Mikšová Stanislava

Oddíl OB Kotlářka

94:23

58.

Málková Věra

TJ Kobylisy

94:43

59.

Dražanová Hana

 

97:43

60.

Ewe Daniel

 

103:23

61.

Tichá Jana

SJH Jindřichův Hradec

103:26

62.

Musílková Jana

 

112:43

 

Cincibusová Jana

 

DISK

 

Zenkerová Miluše

TJ Lokomotiva Chomutov

DISK

10.9.2017 – neděle

D10N
3.27 km, 70 m, 7 kontrol

1.

Kuželová Ela

VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

23:01

2.

Hanušová Markéta

OOS TJ Spartak Vrchlabí

24:40

3.

Janatová Violka

Oddíl OB Kotlářka

30:27

4.

Balejová Sofie

OK Kamenice

31:53

5.

Dvořáková Tereza

OK Lokomotiva Plzeň

34:03

6.

Mišeková Lucie

OK Kamenice

35:06

7.

Štoková Sofie

Oddíl OB Kotlářka

35:07

8.

Fišáková Lucie

MLOK Mariánské Lázně

35:08

9.

Chumová Adéla

OOB Slavia Praha

37:12

10.

Nedbalová Magdalena

VŠSK MFF UK Praha

41:26

11.

Neuerová Eliška

OK Dobříš

43:02

12.

Velátová Lucie

Orientační sporty Písek

43:03

13.

Marešová Karolína

Tesil Milevsko

43:37

14.

Bartalošová Ada

SK Praga

50:47

15.

Nešporová Terezie

OOB Třebíč

59:50

16.

Vondrová Eliška

VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

66:37

 

Kučerová Kateřina

USK Praha

DISK

 

Rodová Anežka

USK Praha

DISK

 

Petriláková Amálie

OK Dobříš

DISK

 H10N
3.27 km, 70 m, 7 kontrol

1.

Kučera Jakub

USK Praha

24:03

2.

Bašus Ondřej

OK Sparta Praha

24:04

3.

Veljačik Jonáš

OK Sparta Praha

24:58

4.

Klejcha Alex

 

25:58

5.

Štok Jan

Oddíl OB Kotlářka

32:48

6.

Pastuszek Lukáš

USK Praha

40:40

7.

Tejkl Štěpán

Cirkus Čakovice

43:24

8.

Šmahel Tadeáš

Orientační sporty Písek

43:38

9.

Seidl Marek

VŠTJ Ekonom Praha

79:29

 

Baldrian Josef

USK Praha

DISK

 

Hasman Jindřich

KOS Slavia Plzeň

DISK

 HDR
3.27 km, 70 m, 7 kontrol

1.

Mácová Barbora

KOB Dobruška

24:07

2.

Kužel Jonáš

 

25:45

3.

Kubec Adam

KOB Dobruška

26:28

4.

Hanák Kryštof

SKOB Slaný

27:26

5.

Štěrba Lukáš

TJ Slovan Karlovy Vary

33:36

6.

Velátová Tereza

Orientační sporty Písek

34:10

7.

Hasman Jakub

KOS Slavia Plzeň

35:15

8.

Míka Ondřej

OB České Budějovice

35:48

9.

Míka Tomáš

OB České Budějovice

35:53

10.

Toncarová Kačka

OOB TJ Sokol Pražák

36:22

11.

Jedličková Lucie

OK Slavia Hradec Králové

37:23

12.

Vodrážková Barbora

KOS Slavia Plzeň

37:37

13.

Macháčková Míša

 

37:46

14.

Arnošt Daniel

OK Dobříš

38:08

15.

Sanna Vivian

 

38:41

16.

Bašusová Olga

OK Sparta Praha

41:10

17.

Beran Matouš

SKOB Zlín

43:21

18.

Kazda František

Sportcentrum Jičín

44:27

19.

Mrázková Berta

Sportcentrum Jičín

44:28

20.

Kokaisl Filip

OK Lokomotiva Pardubice

44:59

21.

Zakouřil František

SOK TJ Turnov

46:06

22.

Marešová Tereza

Tesil Milevsko

47:50

23.

Urbánková Lucie

SKOB Ostrov

50:07

24.

Kurfürstová Marie

VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

52:35

25.

Mrázek Emil

Sportcentrum Jičín

53:37

26.

Janata Matěj

Oddíl OB Kotlářka

58:39

27.

Mišek Michal

OK Kamenice

60:13

28.

Novák Michal

OOB TJ Sokol Křemže

61:04

29.

Král Eduard

VŠSK MFF UK Praha

62:49

30.

Chumová Lada

OOB Slavia Praha

63:09

31.

Fecko Richard

Nejdek Orienteering

64:10

32.

Dvořáčková Eva

SK OS Nové Město na Moravě

68:44

33.

Pachner Ota

OK Chrastava

84:01

 

Procházková Aneta

Oddíl OB Kotlářka

DISK

 P
2.80 km, 75 m, 8 kontrol

1.

Lexa Filip

 

25:49

2.

Fundová Veronika

OK Andante Písek

27:53

3.

Sobota Petr

KOS Slavia Plzeň

28:01

4.

Chmelík Petr

 

30:58

5.

Jedličková Tereza

OK Kamenice

32:05

6.

Svobodová Petra

KOS Slavia Plzeň

33:56

7.

Bednaříková Daniela

Slavia Liberec orienteering

33:57

8.

Miturová Radka

MLOK Mariánské Lázně

34:06

9.

Svoboda Vojtěch

 

34:49

10.

Kršková Lenka

SK Kotnov Tábor

35:38

11.

Bouček Jakub

OC České Budějovice

36:06

12.

Čtveráková Iveta

KOB Dobruška

36:18

13.

Cincibusová Jana

 

37:19

14.

Bochenek Milan

VŠTJ Ekonom Praha

37:23

15.

Vondruška Jan

SC vebr-sport

38:40

16.

Bednaříková Adéla

Slavia Liberec orienteering

38:49

17.

Štok Jan

Oddíl OB Kotlářka

39:51

18.

Novák Radek

OOB TJ Sokol Pražák

40:59

19.

Husáková Petra

SKOB Slaný

41:01

20.

Chramostová Blanka

OK Kamenice

42:12

21.

Ash Kristina

OC České Budějovice

42:14

22.

Hejsková Bohumila

OK Kamenice

42:39

23.

Vrabcová Romana

OK Sparta Praha

43:13

24.

Bouček Václav

OC České Budějovice

44:07

25.

Straková Zuzana

OK Kamenice

44:39

26.

Červenka Jiří

MLOK Mariánské Lázně

47:03

27.

Halířová Eva

OK Jiskra Nový Bor

47:48

28.

Žižková Markéta

OK Dobříš

48:17

29.

Hroňková Milada

USK Praha

51:56

30.

Brémová Hildegarda

OOB TJ Sokol Křemže

53:24

31.

Pazderník Petr

Orientační sporty Písek

54:22

32.

Málková Věra

TJ Kobylisy

55:14

33.

Hronová Katarína

USK Praha

56:57

34.

Savičová Irena

TJ Slovan Karlovy Vary

57:02

35.

Haider Anna

HSV Ried

57:42

36.

Suchan Mirek

 

70:43

37.

Boučková Ludmila

OC České Budějovice

72:04

38.

Zenkerová Miluše

TJ Lokomotiva Chomutov

72:42

39.

Mikšová Stanislava

Oddíl OB Kotlářka

75:42

 

Dolejší Miloš

TJ Stadion Nový Bor

DISK