Linz cup
- 37. ročník


Datum:

26.8.2017 - sobota
Místo, závodní centrum: Borek - stadion FC Borek
Mapa: Borek; 1:7500; e=5 m; stav 2016; zpracoval : Rychtecký Josef
Funkcionáři: ředitel závodu: Alena Stachová
hlavní rozhodčí: Radek Teringl
stavitel tratí: Josef Rychtecký
 
Partneři:  
Výsledky jednotlivých kategorií hodnocených v soutěži Linz cup

Kategorie: C           2.0km   35m 11k
---------------------------------------------------------------------
  1.Falkner Wolfgang         Neregistrovaní       1NE0002       31.55
  2.Falkner Christina        Neregistrovaní       1NE0001       40.23
  3.Boučková Ludmila         OC České Budějovice  OCB4351 C     51.04
    Glaser Simon             Union Reichenthal    1RE0001        DISK Kategorie: DBK         3.6km   60m 19k ---------------------------------------------------------------------
  1.Falk Petra               NF Linz              1LI0008       63.42
  2.Wagner Elfi              NF Linz              1LI0010       86.04
  3.Ash Kristina             OC České Budějovice  OCB0051 C     89.50
  4.Haidler Anja             NF Linz              1LI0007      105.51 Kategorie: DBL         4.5km   70m 23k ---------------------------------------------------------------------   1.Wagner Brigit            NF Linz              1LI0012       70.03 Kategorie: HA          5.1km   75m 27k ---------------------------------------------------------------------
  1.Falk Martin              NF Linz              1LI0002       63.25
  2.Gruber Rudi              NF Linz              1LI0003       84.12
Kategorie: HBK         3.7km   60m 21k ---------------------------------------------------------------------
  1.Wagner Max               NF Linz              1LI0016       64.29
  2.Bouček Václav            OC České Budějovice  OCB4101 C     69.15
  3.Fierlinger Adi           NF Linz              1LI0014      100.59
Kategorie: HBL         4.4km   60m 25k ---------------------------------------------------------------------
  1.Euler-Rolle Nikolaus     NF Wien              1WI0001       46.00
  2.Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901 C     48.24
  3.Treml Peter              NF Linz              1LI0020       49.18
  4.Majer Vítek              SKP České Budějovice PCB8301 C     51.53
  5.Mair Alois               NF Linz              1LI0018       58.31
  6.Glaser Martin            Union Reichenthal    1RE0002       67.34
  7.Bouček Jakub             OC České Budějovice  OCB9501 C     69.33
  8.Ziegerhofer Othmar       NF Linz              1LI0021       84.52 Kategorie: K          0.9km   15m 5k ---------------------------------------------------------------------
  1.Janošík Ivan             TJ OB České Budějovi VCB1002 C      7.44
  2.Minařík Josef            TJ OB České Budějovi VCB0903 C      9.46
  3.Minařík František        TJ OB České Budějovi VCB1103 C      9.47
  4.Šmahel Tadeáš            Orientační sporty Pí OPI1000 C     10.53
  5.Deimová Anna             vebr-sport           VTA0751 C     11.41
  6.Pilař František          Čepíci               CEP0900 C     13.03
  7.Bašusová Olga            OK Sparta Praha      SCP1250 C     14.26
  8.Velátová Lucie           Orientační sporty Pí OPI0750 C     15.24
  9.Pilař Jiří               Čepíci               CEP1300 C     16.50
 10.Marešová Tereza          Tesil Milevsko       MIL1050 C     16.54
 11.Pazderníková Petra       Orientační sporty Pí OPI0651 C     17.06
 12.Szablaturová Nela        OK Jihlava           SJI0952 C     17.06
 13.Roučka Tomáš             OOB TJ Kašperské Hor KSH0001       17.08
 14.Roučková Tereza          OOB TJ Kašperské Hor KSH0002       17.24
 15.Bašus Ondřej             OK Sparta Praha      SCP1000 C     17.45
 16.Novák Michal             OOB TJ Sokol Křemže  KRE1100       24.42
 17.Kovaříček Filip          OOB TJ Sokol Křemže  KRE1501       47.46
Výsledky ostatních kategorií rámcového závodu najde na www.tjobcb.cz/2017pohar.

Projekt byl podpořen z prostředků Jihočeského kraje v rámci
Jihočeských krajských programů podpory sportu pro rok 2017.