SILVESTROVSKÝ BĚH
2017 - 24. ročník

Běžecké zakončení roku pro aktivní i rekreační sportovce v Trhových Svinech.

Partneři projektu:           
Datum : 31.12.2017  

Fotografie a výsledky ze závodu v roce 2017:

thumbnail1
thumbnail2
thumbnail3
thumbnail4
thumbnail5
thumbnail6
thumbnail7
thumbnail8
Výsledky:
Děti ročník narození 2013 a mladší, chlapci
1. Kolář Vojtěch 2013 Nové Hrady 1:02
2. Souček Matěj 2013 Borek 1:09
Děti ročník narození 2013 a mladší, dívky
1. Mellisa Steinbauer 2013 Trhové Sviny 0:52
2. Pourová Karolína 2014 Trhové Sviny 1:06
3.-4. Davidová Taťána 2014 Ledenice 1:34
3.-4. Přibylová Adéla 2014 Trhové Sviny 1:34
5. Skálová Magdaléna 2014 Plzeň DNF
Děti ročník narození 2012-2011, dívky
1. Davidová Ema 2011 Ledenice 1:47
2. Součková Marie 2011 TJ Sokol ČB 1:51
3. Šímová Anna 2011 Dubné 1:52
4. Jelínková Lucie 2012 BH Triatlon ČB DNF
Děti ročník narození 2012-2011, chlapci
1. Štojdl Max 2011 T.Sviny 1:31
2. Hanzal Jonáš 2012 T.Sviny 1:57
3. Skála Kryštov 2012 Plzeň DNF
Děti ročník narození 2009-2010, dívky
1. Nová Eliška 2009 T.Sviny 2:19
2. Lomská Simona 2010 SK Čéčova 2:27
3. Lattnerová Elizabeth 2010 Gym centrum ČB 2:30
Děti ročník narození 2009-2010, chlapci
1. Sedlák Tomáš 2010 SK Čéčova 2:14
2. Stejskal Patrik 2009 Hrdějovice 2:20
3. Šíma Matěj 2009 Dubné 2:25
4. Krauz Jan 2010 BH Triatlon ČB 2:28
5. Šlajs Viktor 2010 Trhové Sviny 2:29
6. Souček Vojtěch 2009 Borek 4:46
Děti ročník narození 2007-2008, dívky
1. Eisltová Ellen 2008 Dynamo SK 2:10
2. Candrová Michaela 2007 BH Triatlo ČB 2:13
3. Krauzová Anna 2007 BH Trialon 2:14
4. Ardamicová Aneta 2007 Ardy tým 2:16
5. Šlajsová Vanesa 2007 Trhové Sviny 2:19
6.-7. Štojdlová Sára 2008 Trhové Sviny 2:39
6.-7. Cmuntová Ema 2008 Spartak TS 2:39
Děti ročník narození 2007-2008, chlapci
1. Brckto Boris 2008 SK Čtyři Dvory 2:11
2. Nový jan 2008 T.Sviny 2:12
3. Jolínek Vojtěch 2008 BH Triatlon ČB 2:24
4. Malý Vít 2007 T.Sviny 2:30
Děti ročník narození 2001-2005, dívky
1. Aneta Plešáková 2001 Pelhřimov 14:12
2. Kateřina Žohová 2001 SK Čtyři Dvory 14:55
3. Zuzana Tisoňová 2001 Spartak TS 18:43
4. Bára Linhartová 2005 GTS 18:44
Děti ročník narození 2002-2006, chlapci
1. Bahenský Petr 2002 TJ Sokol ČB 10:50
2. Kofroň Radek 2002 TJ Sokol ČB 11:10
3. Gribbin Daniel 2003 SK Čtyři Dvory 12:10
4. Bořický Petr 2003 TJ Sokol ČB 12:26
5. Candra Tomáš 2004 BH Triatlo ČB 12:35
6. Brcko Teo 2006 SK Čtyři Dvory 12:57
Děti ročník narození 2002-2006, dívky
1. Brcková Barbora 2004 SK Čtyři Dvory 13:47
2. Bahenská Lucie 2005 TJ Sokol ČB 16:35
3. Větrovská Alena 2006 SK Čtyři Dvory 16:55
4. Plešáková Natálie 2003 LA Pelhřimov 17:09
5. Filisteinová Kristýna 2006 Trhové Sviny 19:22
Příchozí:   Ženy, 3 km
1. Štráchalová Diana 2001 TJ Sokol ČB 13:08
2. Plešáková Aneta 2001 LA Pelhřimov 13:36
3. Žohová Kateřina 2001 Nežetice 13:45
4. Kofroňová K. 2000 TJ Sokol ČB 13:46
5. Bahenská Kateřina 1976 TJ Sokol ČB 16:36
6. Šulistová Veronika 1994 Todně 16:48
7. Žohová Anna 1993 Nežetice 16:58
8. Gribbinová Jana 1968 SK Čtyři Dvory 17:02
9. Tisoňová Zuzana 2001 Slavče 18:47
10. Krejčí Kateřina 2006 Trhové Sviny 20:52
11. Záhorková Jana 1985 SK Čtyři Dvory 22:17
12. Nová Vlaďka 1984 Trhové Sviny 22:46
13. Candrová Martina 1981 Slavče 22:47
Příchozí:   Muži, 3 km
1. Budil Jakub 2002 PK Vytrvalci FB 11:04
2. Pavlů Erik 1996 PK Vytrvalci FB 11:44
3. Kadlec Miroslav 1976 Kamenný Újezd 12:40
4. Nepraš Jan 1987 T.Sviny 12:45
5. Vala Ondřej 1990 Todně 13:43
6. Ardamica David 2001 Ardy tým 13:44
7. Sokolík Vladimír 1961 T.Sviny 14:04
8. Olšan Pavel 1960 ATK Kaplice 14:29
9. Nepraš David 1985 T.Sviny 14:40
10. Preusler Arnošt 1984 Kaplice 14:45
11. Vít David 1975 Ledenice 15:30
12. Žoha Petr 1963 Nežetice 16:43
13. Chocholouš Ivan 1974 Náchod 16:45
14. Blabla Zdeněk ml 1981 SKP ČB 17:35
15. Blabla Zdeněk st 1959 SKP ČB 17:36
16. Korčák Tomáš 1976 T.Sviny 17:39
17. Nový Jan 1983 T.Sviny 19:32
18. Šlajs Štěpán 1980 Slavče 20:55
19.-20. Mražík Karel 1959 Kaplice 21:00
19.-20. Barták Ondřej 2006 Kaplice 21:00
21. Rychtecký Josef 1948 OB ČB 25:19
Ženy, 6 km
1. Jana Candrová 1975 BH Triatlon 26:24:00
2. Krejčí Marta 1977 T.Sviny 29:57:00
3. Valentová Helena 1965 Svatá trojice 30:04:00
4. Škulavíková Lenka 1991 Kaplice 34:31:00
5. Ardamicová Radka 1981 Ardy tým 37:40:00
Muži, 6 km
1. Roman Budil 1997 PK Vytrvalci RB 20:26:00
2. Kašpar Filip 1998 Fiha běžci 20:38:00
3. Bahenský Petr 1971 TJ Sokol ČB 23:22:00
4. Hladký Jan 1987 MK JCR 23:35:00
5. David Valenta 1991 Svatá Trojice 24:54:00
6. Buřič Marek 1986 T.Sviny 25:36:00
7. Steinbauer Jiří 1973 SK Rejta 26:12:00
8. Kolář Ondřej 1985 T.Sviny 26:27:00
9. Štojdl David 1981 T.Sviny 26:27:00
10. Fuhrer Miroslav 1964 Rudolfov 27:12:00
11. Průka Jaroslav 1974 T.Sviny 27:28:00
12. Kučera Ladislav 1960 SK Čtyři Dvory 27:36:00
13. Ardamica David 1976 Ardy tým 28:11:00
14. Tůma Jan 1959 T.Sviny 28:13:00
15. Horák Libor 1983 Kaplice 28:19:00
16. Kratochvíl Jonáš 1994 Svatá Trojice 28:29:00
17. Sedlák Petr 1975 Zborov 30:37:00
18. Zrzavý Martin 1991 Kaplice 30:39:00
19. Hála Vojtěch 1984 ČB 30:42:00
20. Kratochvíl Tomáš 1970 Svatá Trojice 31:32:00
Celkově 104 účastníků