Přebor Českých Budějovic v orientačním běhu
v kategoriích mládež (10 - 20 let)
Budějovický pohár  - 25 ročník 

Partneři:

           
Datum: 28. srpna 2018 - neděle
Místo: Černé Údolí (u Hotelu U Pralesa)
Mapa: Černé Údolí; 1:10000; ekv. 5 m; stav 2011 - průběžne aktualizována; mapa podle klíe IOF 2007
Funkcionáři: ředitel závodu:
hlavní rozhodčí:
stavitel tratí:
Radek Janošík
Josef Rychtecký
Radek Teringl
foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9
foto10
foto11
foto12
Výsledky / Mezičasy

D10         1.7km   75m 9k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Pejchalová Zuzana        OK Jihlava           SJI0850 C     35.24
  2.Beranová Marie           SJH Jindřichův Hrade SJH0951 C     37.21
  3.Jarošová Linda           OB České Budějovice  VCB0951      104.03
 
D12         1.6km   80m 11k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Dvořáková Lucie          BETA URSUS Orienteer BBM0750 B     24.48
  2.Pejchalová Veronika      OK Jihlava           SJI0652 C     28.15
  3.Petriláková Amálie RebekaOK Dobříš            DOR0953 C     28.23
  4.Janošíková Marie         OB České Budějovice  VCB0752 B     30.02
  5.Procházková Magdaléna    OB České Budějovice  VCB0662 C     32.30
  6.Kopencová Anna           SJH Jindřichův Hrade SJH           32.35
  7.Martinkovičová Marika    BETA URSUS Orienteer BBM0752 C     67.36
  8.Hendrychová Veronika     Sokol Křemže         KRE0650 C     85.57
  9.Zemanová Barbora         Sokol Křemže         KRE0750 C     89.25
    Velátová Lucie           Orientační sporty Pí OPI0750 C      DISK              
 
D14         2.0km   95m 14k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Kubáková Nela            SJH Jindřichův Hrade SJH0451 B     23.32
  2.Teringlová Vendula       OB České Budějovice  VCB0451 B     27.56
  3.Počtová Klára            Orientační sporty Pí OPI0453 C     29.52
  4.Pazderníková Jana        Orientační sporty Pí OPI0452 B     31.52
  5.Pekařová Nela            SC vebr-sport        VTA0552 C     37.39
  6.Petrášová Kateřina       BETA URSUS Orienteer BBM0550 C     48.28
  7.Votíková Tereza          OB České Budějovice  VCB0454 C     51.20
  8.Janošíková Eva           OB České Budějovice  VCB0552 B     58.57
 
D16         2.2km  110m 15k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Bečvářová Markéta        Orientační sporty Pí OPI0250 C     32.23
  2.Jelínková Adéla          TJ Růžená            RUZ0251 C     34.25
  3.Rudová Magdaléna         SC vebr-sport        VTA0254 B     34.49
  4.Šafaříková Lucie         Orientační sporty Pí OPI0350 C     40.21
 
D18         2.8km  135m 17k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Petriláková Anežka RozáriOK Dobříš            DOR0251 B     41.47
  2.Nováková Kateřina        Sokol Křemže         KRE0052 C     47.47
  3.Karbusová Kateřina       Orientační sporty Pí OPI0052 B     49.45
  4.Rudová Anna              SC vebr-sport        VTA0051 C     50.10
  5.Votíková Veronika        OB České Budějovice  VCB0154 C     68.46
  6.Winzigová Gabriela       Orientační sporty Pí OPI0157 C     80.13
 
D21         3.4km  195m 20k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Fujáčková Ivana          Sportcentrum Jičín   SJC8952 R     29.25
  2.Chudíková Barbora        OK Jihlava           SJI7850 C     35.51
  3.Opálková Martina         BETA URSUS Orienteer BBM0050 A     37.54
  4.Teringlová Martina       OB České Budějovice  VCB7851 C     39.25
  5.Flašarová Kristýna       SK Praga             PGP9054 C     41.45
  6.Svobodová Jitka          USK Praha            VSP7450 C     45.07
  7.Tihonová Hana            KOB Tretra Praha     TAP9052 C     45.47
  8.Sedláčková Petra         OK Roztoky           ROZ7050 C     51.57
  9.Sedláčková Linda         OK Roztoky           ROZ0050 B     61.54
 10.Černá Hana               VŠTJ Ekonom Praha    EKP8459 C     63.55
 11.Slotová Jarmila          KOB Tretra Praha     TAP8650 C     77.56
    Gottfriedová Adéla       OB České Budějovice  VCB9755 C      DISK              
 
D35         2.8km  135m 17k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Šimerková Olga           SK Praga             PGP7551 C     30.32
  2.Dulovcová Marie          Sokol Křemže         KRE7051 C     33.35
  3.Beranová Jana            SJH Jindřichův Hrade SJH7851 C     39.12
  4.Petriláková Petra        OK Dobříš            DOR7656 C     42.30
  5.Málková Šárka            TJ Kobylisy          8FX8350       42.52
  6.Pelcová Pavla            OB Strakonice        CST7454 C     44.11
  7.Veselá Eva               OB České Budějovice  VCB7853 C     44.36
  8.Křížová Lenka            Kometa Kralovice     KRL7951 C     45.24
  9.Janošíková Olga          OB České Budějovice  VCB           55.57
 10.Cíchová Pavlína          OOB Třebíč           TTR7452 C     58.42
 11.Nováková Alena           Sokol Křemže         KRE7450 C     64.04
 12.Kopecká Květa            Orientační sporty Pí OPI8050 C     72.02
 13.Sobotková Lenka          Orientační sporty Pí OPI7401 C     95.59
 
D45         2.2km  110m 15k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Hrstková Dana            OK Jihlava           SJI6051 C     31.55
  2.Eschlbock Gudrun         Naturfreunde Linz    NFL2892       35.22
  3.Tichá Jana               SJH Jindřichův Hrade SJH6451 C     38.34
  4.Flašarová Marie          KOB Český Krumlov    KCK5756 C     39.02
  5.Svobodová Martina        SC vebr-sport        VTA7151 C     39.46
  6.Falk Petra               Naturfreunde Linz    NFL2893       40.28
  7.Pokorná Eva              SK Technik České Bud TCB5761       44.09
  8.Soudková Alena           SK Technik České Bud TCB5851 C     47.22
  9.Hlavatá Pavla            PAT Praha            45X7050       47.51
 10.Troupová Vladěna         Sokol Křemže         KRE6351 C     49.43
 11.Brémová Hildegarda       Sokol Křemže         KRE6050 C     51.35
 12.Peřinková Irena          BETA URSUS Orienteer BBM6550 C     59.25
 13.Málková Věra             TJ Kobylisy          8FX6550       60.30
 14.Petrášová Irena          BETA URSUS Orienteer BBM6851       78.17
 
D55         2.0km   95m 14k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Mágrová Ivana            TJ Lokomotiva Chomut LCV5550 C     38.30
  2.Jelínková Jana           TJ Růžená            RUZ5552 C     40.33
    Konečná Hana             BETA URSUS Orienteer BBM6350        DISK              
 
D65         1.6km   80m 11k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Wagneri Elfi             NF Linz                            44.11
  2.Ryšavá Lubomíra          TJ Sokol Troja       TJP4750 C     45.46
 
DF          1.4km   75m 6k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Szablaturová Nela        OK Jihlava           SJI0952 C     22.46
  2.Marešová Karolína        Tesil Milevsko       MIL0750 C     23.29
  3.Teringlová Veronika      OB České Budějovice  VCB1251 C     39.32
    Fialová Markéta          Sokol Křemže         KRE1050 C      DISK              
 
H10         1.7km   75m 9k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Venhoda Lukáš            OK Jihlava           SJI0801 C     24.19
  2.Pazderník Tomáš          Orientační sporty Pí OPI0800 C     25.07
  3.Blažek Vojtěch           SJH Jindřichův Hrade SJH1003 C     26.19
  4.Beran Antonín            SJH Jindřichův Hrade SJH1101 C     38.56
  5.Minařík Josef            OB České Budějovice  VCB0903 C     46.41
  6.Troják Šimon             Sokol Křemže         KRE0900 C     49.49
  7.Šmahel Tadeáš            Orientační sporty Pí OPI1000 C     51.52
  8.Vačkář Štěpán            Sokol Křemže         KRE0801 C     55.59
    Fiala Ondřej             Sokol Křemže         KRE0800 C      DISK              
 
H12         1.6km   80m 11k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Pelc Tadeáš              OB Strakonice        CST0601 B     19.34
  2.Blažek Cyril             SJH Jindřichův Hrade SJH0701 C     19.42
  3.Sedláček Patrik          OK Roztoky           ROZ0800 B     22.45
  4.Teringl Vojtěch          OB České Budějovice  VCB0702 B     22.56
  5.Svoboda Jan              SC vebr-sport        VTA0701 C     27.00
  6.Sobotka Ivo              Orientační sporty Pí OPI0600 C     32.42
  7.Strnad Jakub             PSK Olymp Praha      OLP0700 C     44.16
  8.Novák Vítek              Sokol Křemže         KRE0600 B     45.51
  9.Jaroš Jáchym             OB České Budějovice  VCB0801       47.29
 10.Petit Rémi               Orientační sporty Pí OPI0602 C     55.46
 11.Stráský Přemysl          Sokol Křemže         KRE0703 C     65.36
 
H14         2.2km  110m 15k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Jelínek Filip            TJ Růžená            RUZ0500 B     28.48
  2.Cícha Václav             OOB Třebíč           TTR0401 C     30.12
  3.Pelc Matyáš              OB Strakonice        CST0401 B     31.54
  4.Deim Michal              SC vebr-sport        VTA0402 B     32.39
  5.Dvořák Jakub             BETA URSUS Orienteer BBM0502 C     38.28
  6.Martinkovič Šimon        BETA URSUS Orienteer BBM0503 C     44.44
  7.Velát Vojtěch            Orientační sporty Pí OPI0400 B     52.01
 
H16         2.8km  165m 17k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Venhoda Matěj            OK Jihlava           SJI0301 B     26.08
  2.Snížek Martin            OK Dobříš            DOR0405 B     26.43
  3.Novák Jakub              Sokol Křemže         KRE0201 B     32.29
  4.Jelínek Kryštof          TJ Růžená            RUZ0301 B     32.36
  5.Sobotka Radim            Orientační sporty Pí OPI0300 B     36.51
    Snížek Ondřej            OK Dobříš            DOR0406 B      DISK              
 
H18         3.6km  205m 19k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Petrilák Matouš          OK Dobříš            DOR0409 B     43.46
  2.Cícha Matěj              OOB Třebíč           TTR0102 B     48.12
  3.Nosek Jakub              SJH Jindřichův Hrade SJH0002 B     56.05
  4.Mikuláš Jan              OB České Budějovice  VCB0103 C     75.05
  5.Bican Martin             Orientační sporty Pí OPI0101 C     98.01
 
H20         3.8km  215m 21k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Kubák Martin ml.         SJH Jindřichův Hrade SJH9902 C     54.37
  2.Ptáček Patrik            BETA URSUS Orienteer BBM9800 C     56.30
 
H21         3.8km  215m 21k
---------------------------------------------------------------------
  1.Makovský Jakub           KOB Tretra Praha     TAP8511 C     29.19
  2.Prášil Marek             OK Jihlava           SJI7313 R     29.40
  3.Lauerman Jan             OK Jihlava           SJI7419 C     30.34
  4.Flašar Jan               SK Praga             PGP8610       31.35
  5.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9600 C     36.06
  6.Fink Berhhard            Salzburg             17A2902       36.07
  7.Černý Ondřej             VŠTJ Ekonom Praha    EKP8511 C     36.15
  8.Gregor Petr              TJ Růžená            RUZ7500 C     36.45
  9.Fiala Jan                BETA URSUS Orienteer BBM7205 C     37.46
 10.Sedláček Jaroslav        Oddíl OB Kotlářka    DKP0309 B     38.10
 11.Blažek Vojtěch           Orientační sporty Pí OPI8700 C     39.41
 12.Blažek Zdeněk            SJH Jindřichův Hrade SJH7601 C     41.57
 13.Šafařík Ivo              Orientační sporty Pí OPI7402 C     42.45
 14.Tichý Martin             SJH Jindřichův Hrade SJH6401 C     43.27
 15.Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     44.28
 16.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     44.36
 17.Černý Martin             KOB Tretra Praha     TAP8902 C     45.33
 18.Šmahel Lukáš             Orientační sporty Pí OPI7800 C     45.58
 19.Bogensperger Martin      Salzburg             17A2901       48.46
 20.Málek Martin             TJ Kobylisy          8FX8900       52.30
 21.Krška Vojtěch            OB České Budějovice  VCB8901 C     54.35
 22.Hošek Lubomír            OB České Budějovice  VCB6101 C     61.36
 23.Sliva Jan                OK Sparta Praha      SCP7300 C     63.59
 24.Kolarík Petr             kolařík              61X9201       97.59
    Pelc Václav              OB Strakonice        CST6702 C      DISK              
    Venhoda Milan            OK Jihlava           SJI7104 C      DISK              
 
H35         3.6km  205m 19k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Princ David              SK Technik České Bud TCB6901 C     40.34
  2.Deim Karel               SC vebr-sport        VTA7202 C     49.34
  3.Ruda Petr                SC vebr-sport        VTA7301 C     53.40
  4.Mareš Ladislav           Tesil Milevsko       MIL7202 C     54.10
  5.Kopecky Martin           Orientační sporty Pí OPI7400 C     56.15
  5.Ševčík Marek             SKP České Budějovice PCB6701 C     56.15
  7.Oberberger Michael       Naturfreunde Linz    NFL           57.03
  8.Cícha Radek              OOB Třebíč           TTR7503 C     58.45
  9.Kříž Dušan               Kometa Kralovice     KRL7800 C     60.04
 10.Pešta Jiří               Tesil Milevsko       MIL7201 C     63.29
 11.Jadviščok Ladislav       SOB Olomouc          UOL7700 C    100.05
 
H45         2.8km  165m 17k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM6508 C     32.42
  2.Málek Martin             TJ Kobylisy          8FX6500       34.24
  3.Sobotka Petr             Orientační sporty Pí OPI7300 C     34.32
  4.Funda Jiří               Andante Písek        API6401 C     34.46
  5.Heřman Daniel            Sokol Křemže         KRE7100 C     38.20
  6.Falk Martin              Naturfreunde Linz    NFL2883       41.27
  7.Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901 C     42.48
  8.Jeřábek Luboš            OS SK Prostějov      JPV6112 C     45.26
  9.Hrstka Vladislav         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5702 C     45.39
 10.Velát Josef              Orientační sporty Pí OPI7302 C     45.40
 11.Eschlbock Rainer         Naturfreunde Linz    NFL2882       53.00
 12.Soudek Vojtěch           SK Technik České Bud TCB5601 C     55.01
 13.Pazderník Petr           Orientační sporty Pí OPI7301 C     56.39
 14.Petrilák Miroslav        OK Dobříš            DOR6600 C     61.43
    Sedláček Jaroslav        OK Roztoky           ROZ6801 C      DISK              
    Honsa Luděk              ABK České Budějovice ACB6301 C      DISK              
    Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701 C      DISK              
    Konečný Vít              BETA URSUS Orienteer BBM            DISK              
 
H55         2.2km  110m 15k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Hájek Jan                KČT Aš               MAS5401 C     32.09
  2.Mair Alois               OB České Budějovice  VCB1801       34.54
  3.Nosek Vladimír           SJH Jindřichův Hrade SJH5901 C     36.56
  4.John Vladimír            PSK Olymp Praha      OLP5502 C     41.24
  5.Mražík Karel             Sokol Křemže         KRE5901 C     61.28
    Šafařík Bedřich          Orientační sporty Pí OPI4600 C      DISK              
    Hones Josef              HS Ried              HSV2690        DISK              
 MS Jaroš Jakub              OB České Budějovice  VCB      MS   89.44
 
H65         2.0km   95m 14k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Tonka Leopold            Salzburg             17A4700       26.51
  2.Ptáček Ladislav          BETA URSUS Orienteer BBM5300 C     29.32
  3.Böhm Eduard              Salzburg             17A4800       29.39
  4.Müller Leo               Salzburg             17A1600       33.47
  5.Jadviščok Ladislav       SOB Olomouc          UOL5101 C     41.32
  6.Denemarek Oldřich        BETA URSUS Orienteer BBM5100 C     46.17
  7.Rakovec Miloš            OK Sparta Praha      SCP4500 C     49.25
  8.Mágr Zdeněk              TJ Lokomotiva Chomut LCV5000 C     50.49
  9.Novák Pavel              ABK České Budějovice ACB4801 C     61.43
 10.Ryšavý Vít               TJ Sokol Troja       TJP4700 C     63.52
 
H75         1.6km   80m 11k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Wagner Max               Naturfreunde Linz    NFL2885       30.09
  2.Bouček Václav            OC České Budějovice  OCB4101 C     41.20
 
HDR         1.4km   75m 6k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Minařík František        OB České Budějovice  VCB1103 C     16.38
  2.Král Jiří                OB České Budějovice  VCB0001       16.52
  3.Král Jan                 OB České Budějovice  VCB0002       16.55
  4.Sobotková Lada           Orientační sporty Pí OPI           22.57
  5.Hendrychová Karolína     Sokol Křemže         KRE1250 C     23.01
  6.Procházková Veronika     OB České Budějovice  VCB1262       24.35
  7.Němec Matouš             SK Technik České Bud TCB           28.38
  8.Křížová Elen             Kometa Kralovice     KRL           29.49
  9.Novák Michal             Sokol Křemže         KRE1100 C     29.56
 10.Kubáková Laura           SJH Jindřichův Hrade SJH1550 C     32.04
 11.Marešová Tereza          Tesil Milevsko       MIL1050 C     37.17
 12.Ladislav Mareš           Tesil Milevsko       MIL1300 C     38.40
 13.Fialová Simona           Sokol Křemže         KRE1150 C     39.55
 14.Janků Zuzana             OB České Budějovice  VCB1501       46.12
 15.Martinkovičová Eva       BETA URSUS Orienteer BBM7650       47.59
 
HF          1.4km   75m 6k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Kopenec Šimon            SJH Jindřichův Hrade SJH           15.14
  2.Janošík Ivan             OB České Budějovice  VCB1002 C     18.57
  3.Strnad Marek             PSK Olymp Praha      OLP           20.59
 
P           2.0km  100m 15k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Mágr Zdeněk                                                 23.42
  2.Procházka Robert         OB České Budějovice  VCB7512       39.17
  3.Korínková Martina        SKP České Budějovice PCB           39.46
  4.Wolfi Petr               SKP České Budějovice PCB           39.47
  5.Jarošová Irena           OB České Budějovice  VCB           40.23
  6.Bečvářová Ladislava                                         43.47
  7.Martinkovičová Jitka     BETA URSUS Orienteer BBM           44.42
  8.Gregorová Lenka          SJH Jindřichův Hrade SJH           49.17
  9.Szablaturová Kamila                                         53.31
 10.Fialová Irena            Sokol Křemže         KRE           54.13
 11.Rosenauer Maria          Naturfreunde Linz    NFL2891       54.32
 12.Pejchalová Petra         OK Jihlava           SJI7950 C     60.14
 13.Korínek Ota              SKP České Budějovice PCB           69.33
 14.Korínková Ludmila        SKP České Budějovice PCB           70.05
 15.Kuchařová Hedvika                                           77.39
    Velátová Jana            Orientační sporty Pí OPI7350 C 	 DISK              

Tento projekt byl spolufinancován Statutárním městem České Budějovice.