Husitský štít

- 39 ročník
 

Partneři:

           
Datum: 12. května 2019 - neděle
Místo: Frymburk; Ranč u Tří Anč
Mapa: Marta; 1:10000; ekv. 5 m; stav 2016; mapa podle klíe IOF 2007; mapa je voduvzdorně upravena
Funkcionáři: ředitel závodu:
hlavní rozhodčí:
stavitel tratí:
Martina Teringlová
Josef Hejzlar
Radek Teringl
foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9
foto10
foto11
foto12
Výsledky / Mezičasy

Výsledky kategorie: D10         1.8km   70m 10k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Blažková Amálie          OPI                  OPI0950 C     40.34
    Jarošová Linda           VCB                  VCB            DISK
 
Výsledky kategorie: D12         2.1km   65m 13k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Janošíková Marie         VCB                  VCB0752 B     20.05
  2.Zemanová Barbora         KRE                  KRE0750 C     25.09
  3.Kopencová Anna           SJH                  SJH0752 B     31.15
  4.Chumová Adéla            SLP                  SLP0950 C     52.15
  5.Maršíková Lucie          KRE                  KRE0850 C     60.17
 
Výsledky kategorie: D14         2.3km   95m 14k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Kosobudová Anna          VTA                  VTA0551 A     23.16
  2.Janošíková Eva           VCB                  VCB0552 B     25.52
  3.Pekařová Nela            VTA                  VTA0552 B     31.53
  4.Přílepková Radka         VTA                  VTA0651 B     33.05
  5.Pazderníková Petra       OPI                  OPI0651 B     48.59
  6.Hendrychová Veronika     KRE                  KRE0650 C     56.56
    Procházková Magdalena    VCB                  VCB0662 C      DISK
 
Výsledky kategorie: D16         2.6km   95m 15k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Teringlová Vendula       VCB                  VCB0451 B     27.52
  2.Šafaříková Lucie         OPI                  OPI0350 B     29.56
  3.Balková Markéta          OPI                  OPI0450 B     33.02
  4.Počtová Klára            OPI                  OPI0453 B     34.58
  5.Arnoštová Veronika       DOR                  DOR0455 B     38.31
  6.Pazderníková Jana        OPI                  OPI0452 C     38.45
  7.Procházková Dana         VCB                  VCB0362 C     41.10
  8.Votíková Tereza          VCB                  VCB0454 C     45.12
  9.Fistrová Ludmila         OPI                  OPI0451 C     48.36
 10.Javorská Rozvita         007                  0070003       60.44
 
Výsledky kategorie: D18         2.8km  105m 17k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Kosobudová Kateřina      VTA                  VTA0253 B     26.36
  2.Štráchalová Diana        KRE                  KRE0150 B     37.10
  3.Votíková Veronika        VCB                  VCB0154 C     58.11
 
Výsledky kategorie: D20         3.4km  125m 18k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Karbusová Kateřina       OPI                  OPI0052 B     51.39
 
Výsledky kategorie: D21         3.4km  125m 18k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Míková Lenka             VCB                  VCB7653 C     40.55
  2.Veselá Eva               VCB                  VCB7853 C     42.45
  3.Flašarová Kristýna       PGP                  PGP9054 C     43.43
  4.Gottfriedová Adéla       VCB                  VCB9755 C     45.48
  5.Kršková Lenka            VCB                  VCB8851 C     61.24
 
Výsledky kategorie: D35         3.2km  105m 17k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Šilerová Eva             PDY                  PDY8050 C     29.41
  2.Dulovcová Marie          KRE                  KRE7051 C     32.01
  3.Maunová Martina          KSH                  KSH8051 C     33.56
  4.Chumová Jana             SLP                  SLP7451 C     33.58
  5.Arnoštová Kateřina       DOR                  DOR7652 C     34.22
  6.Dlouhá Marta             BZP                  BZP7851 C     37.35
  7.Kosobudová Lenka         VTA                  VTA7351 C     43.58
  8.Zámečníková Jitka        001                  0010001       50.12
  9.Nedomová Iva             PDY                  PDY7851 C     50.32
 10.Nováková Alena           KRE                  KRE7450 C     51.10
 11.Hrodková Markéta         003                  0030001       58.34
 12.Gregorová Lenka          SJH                  SJH7853 C     85.17
    Votíková Monika          VCB                  VCB7254 C      DISK
 
Výsledky kategorie: D45         2.8km  105m 17k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Hudečková Helena         VTA                  VTA6951 C     30.24
  2.Hrstková Dana            SJI                  SJI6051 C     32.27
  3.Petýrková Pavlína        BZP                  BZP7351 C     42.29
  4.Pokorná Eva              TCB                  TCB5751 C     44.32
  5.Troupová Vladěna         KRE                  KRE6351 C     48.54
  6.Flašarová Marie          KCK                  KCK5756 C     52.15
  7.Eschlböck Gudrun         004                  0040001       52.25
  8.Krotilová Magdaléna      BZP                  BZP7150 C     53.47
  9.Soudková Alena           TCB                  TCB5851 C     56.07
 10.Sobotková Lenka          OPI                  OPI7401 C     88.26
 
Výsledky kategorie: D55         2.6km   95m 15k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Zemanová Alena           KTA                  KTA6351 C     54.28
  2.Brémová Hildegarda       KRE                  KRE6050 C     69.24
 
Výsledky kategorie: D65         2.3km   95m 14k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Lohrová Jarmila          SCP                  SCP4650 C     58.15
 
Výsledky kategorie: D75         1.5km   50m 10k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Boučková Ludmila         OCB                  OCB4351 C     63.17
 
Výsledky kategorie: DF          1.6km   90m 7k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Sobotková Lada           OPI                  OPI0951       22.31
  2.Procházková Veronika     VCB                  VCB1262 C     31.57
 
Výsledky kategorie: H10         1.8km   70m 10k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Blažek Vojtěch           SJH                  SJH1003 C     16.40
  2.Kopenec Šimon            SJH                  SJH1002 C     22.50
  3.Minařík Josef            VCB                  VCB0903 C     28.47
  4.Troják Šimon             KRE                  KRE0900 C     45.25
    Kozák Matěj              VCB                  VCB0920 C      DISK
 
Výsledky kategorie: H12         2.1km   65m 13k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Teringl Vojtěch          VCB                  VCB0702 B     24.46
  2.Blažek Cyril             SJH                  SJH0701 B     26.54
  3.Pazderník Tomáš          OPI                  OPI0800 C     27.06
  4.Stráský Přemysl          KRE                  KRE0703 C     31.19
  5.Jaroš Jáchym             VCB                  VCB0800 C     46.12
  6.Hrodek Ondřej Otto       OPI                  OPI0701 C     51.02
  7.Wallis Antonín           KRE                  KRE0704 C     51.25
  8.Padrta Ondřej            KRE                  KRE0705 C     53.09
  9.Petrášek Martin          007                  0070001       53.54
 10.Vačkář Štěpán            KRE                  KRE0801 C     75.50
 11.Nedoma Edgar             PDY                  PDY0703 C    101.46
    Wierer Jan               STA                  STA0701 C      DISK
 
Výsledky kategorie: H14         2.6km   95m 15k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Sobotka Ivo              OPI                  OPI0600 C     52.35
  2.Novák Vítek              KRE                  KRE0600 C     68.51
  3.Rašman Matyáš            KRE                  KRE0601 C    104.19
    Pelc Tadeáš              CST                  CST0601 B      DISK
    Hrdlička Šimon           OPI                  OPI0601 C      DISK
    Straka Denis             VTA                  VTA0501 C      DISK
 
Výsledky kategorie: H16         2.8km  105m 17k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Pelc Matyáš              CST                  CST0401 B     30.56
  2.Sobotka Radim            OPI                  OPI0300 B     31.29
  3.Deim Michal              VTA                  VTA0402 B     35.27
  4.Velát Vojtěch            OPI                  OPI0400 C     35.51
  5.Kozák Ondřej             VCB                  VCB0420 C     49.31
 
Výsledky kategorie: H18         3.4km  125m 18k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Novák Jakub              KRE                  KRE0201 B     43.53
 
Výsledky kategorie: H21         4.4km  175m 23k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Hulec Filip              PCB                  PCB9401 C     37.46
  2.Nouza Petr               SJH                  SJH9300       40.12
  3.Kunc Petr                MLA                  MLA8801 C     41.37
  4.Blažek Zdeněk            SJH                  SJH7601 C     42.02
  5.Šafařík Ivo              OPI                  OPI7402 C     43.51
  6.Doubek Petr              SLA                  SLA7000 C     47.26
  7.Pilař Karel              MAS                  MAS5501 C     49.28
  8.Krška Vojtěch            VCB                  VCB8901 C     51.52
  9.Bláha Petr               PVD                  PVD8901 C     60.35
 10.Gottfried Adam           VCB                  VCB0005 B     67.16
 11.Kolařík Petr             009                  0090001       67.47
 
Výsledky kategorie: H35         3.7km  140m 19k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Mareš Ladislav           MIL                  MIL7202 C     38.40
  2.Deim Karel               VTA                  VTA7202 C     51.28
  3.Fiala Michal             KSH                  KSH7601 C     51.34
  4.Wierer Martin            STA                  STA7702 C     53.57
  5.Princ David              TCB                  TCB6901 C     55.54
  6.Pešta Jiří               MIL                  MIL7201       57.37
 
Výsledky kategorie: H45         3.2km  105m 17k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Nouza Petr               SJH                  SJH6501 C     29.47
  2.Chum Jaroslav            SLP                  SLP6601 C     31.59
  3.Sobotka Petr             OPI                  OPI7300 C     32.00
  4.Eschlböck Rainer         004                  0040002       33.04
  5.Hrdlička Pavel           OPI                  OPI6500 C     41.54
  6.Flašar Jan               KCK                  KCK5701 C     44.07
  7.Velát Josef              OPI                  OPI7302 C     44.30
  8.Lohr Ivo                 SCP                  SCP6801 C     46.10
  9.Soudek Vojtěch           TCB                  TCB5601 C     47.10
 10.Vít David                SPC                  SPC7200 C     47.45
 11.Nedoma David             PDY                  PDY7300 C     49.47
    Maršík Miloš             KRE                  KRE6600 C      DISK
 
Výsledky kategorie: H55         2.8km  105m 17k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Funda Jiří               API                  API6401 C     29.46
  2.Folprecht Miroslav       TUR                  TUR5501 C     30.06
  3.Hones Sepp               26A                  26A5400       36.31
  4.Mair Alois               004                  0040003       37.49
  5.Balek Zdeněk             OPI                  OPI6300 C     39.45
  6.Robotka Libor            PBM                  PBM5303 C     40.38
  7.Pšenička Miloslav        TCB                  TCB6101 C     41.23
  8.Hrstka Vladislav         JHB                  JHB5702 C     41.43
  9.Blabla Zdeněk            PCB                  PCB5901 C     41.46
 10.Muchl Vladimír           CST                  CST5601 C     45.38
 
Výsledky kategorie: H65         2.6km   95m 15k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Ptáček Ladislav          BBM                  BBM5300 C     40.34
  2.Jaroš Vladimír           DCE                  DCE5400 C     41.25
  3.Rychtecký Josef          VCB                  VCB4801       42.26
  4.Šafařík Bedřich          OPI                  OPI4600 C     46.27
  5.Novák Pavel              ACB                  ACB4801       76.59
    Fiala Miloš              KSH                  KSH4801 C      DISK
 
Výsledky kategorie: H75         2.3km   95m 14k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Bouček Václav            OCB                  OCB4101 C     45.58
  2.Pich Josef               CST                  CST4002 C     67.23
 
Výsledky kategorie: HDR         1.6km   90m 7k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Padrtová Simona          KRE                  KRE1051 C     26.04
  2.Novák Michal             KRE                  KRE1100 C     27.28
  3.Blažek Vojtěch           OPI                  OPI1300 C     28.03
  4.Míka Tomáš               VCB                  VCB1403 C     30.17
  5.Arnošt Daniel            DOR                  DOR1200 C     32.56
  6.Šedivý Martin            VCB                  VCB1201 C     34.00
  7.Hendrychová Karolína     KRE                  KRE1250 C     34.53
  8.Maun Michal              KSH                  KSH1201       36.53
  9.Šedivý Hynek             VCB                  VCB           62.16
 10.Vítová Marianne          SPC                  SPC1150 C     68.28
 11.Vít Christian            SPC                  SPC1705 C     70.18
 
Výsledky kategorie: HF          1.6km   90m 7k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Janošík Ivan             VCB                  VCB1002 C     16.48
  2.Nedoma Oliver            PDY                  PDY1000 C     20.50
  3.Petrášek Michal          007                  0070002       22.03
  4.Míka Ondřej              VCB                  VCB1003 C     23.42
  5.Minařík František        VCB                  VCB1103 C     25.01
  6.Wierer  Antonín          STA                  STA1002 C     25.43
  7.Vít Damien               SPC                  SPC1300 C     29.19
  8.Nouza Vítek              SJH                  SJH1104 C     34.35
 
Výsledky kategorie: P           2.4km   90m 15k  
---------------------------------------------------------------------
  1.Bouček Jakub             OCB                  OCB9501 C     26.33
  2.Velátová Jana            OPI                  OPI7350 C     35.37
  3.Husáková Petra           SLA                  SLA7452 C     37.08
  4.Haislová Radka           002                  0020001       44.34
  5.Eschlbóck Jakob          004                  004           49.25
  6.Martin Padrta            KRE                  KRE7502 C     54.50
  7.Kopenec Milan            SJH                  SJH           59.19
  8.Švec Jiří                PDY                  PDY           59.40
  9.Vostrovská Amia          MLA                  MLA           63.50
 10.Procházka Robert         VCB                  VCB7512 C     66.03
 11.Haider Anna              26A                  26A5650       86.06
    Maun Petr                KSH                  KSH7301 C      DISK
Akce se konala na území, které spravuje státní podnik Lesy České republiky. Jsou to i Vaše lesy. Chovejte se tedy ohleduplně.
Projekt byl podpořen z prostředků Jihočeského kraje v rámci Jihočeských krajských programů podpory sportu pro rok 2019.