Tělovýchovná jednota Orientační běh Rekreační sporty
Pomáháme, podporujeme:

Login

Aktuality

11.8.2016   Luboš 17-tý ve světě - blahopřejeme
  Lubomír Hošek doběhl na 17. místě na Mistrovství světa veteránů v orientačním běhu na závodě ve sprintu.
26.6.2016   Mistrovství České republiky na krátké trati
  O víkendu se v Novohradských horách uskutečnilo Mistrovství a Veteraniáda České republiky v orientačním běhu na krátké trati. Z našich závodníků si nejlépe vedl Pepa Hejzlar, který v kategorii H60 obsadil sedmé místo.
12.6.2016   Krajský přebor na klasické trati
  V sobotu proběhl jeden z nejvýznamnějších krajských závodů, Krajský přebor na klasické trati. Naši závodníci získali 3 zlaté, 2 stříbrné a 2 bronzové medaile.
14.8.2015   Bohemia - zlatá a bramborová medaile
  Na pětidenních mezinárodních závodech Bohemia uspěla naše omladina. Vojta Teringl svou kategorii vyhrál a Vendulka zůstala těsně pod stupni vítězů.
1.8.2015   WMOC - klasika. Ve finále "A" na nás nezbylo místo
  Po dvoudenní kvalifikaci do jednotlivých finálových skupin naši závodníci startovali "až" ve skupinách "B".
27.7.2015   Pepa 36-tý a Luboš 38-tý na světě mezi veterány
  Na Mistrovství světa veteránů v orientačním běhu mají závodníci za sebou první z finálových závodů. Pepa Hejzlar si doběhl pro celkové 36 místo (H55) a Luboš Hošek pro 38 místo (H50).
26.4.2015   Úspěšný víkend naší mládeže
  Víkend byl ve znamení Krajského přeboru na krátké trati. Naše naděje ve svých kategoriích bodovali, stali se "Krajskými přeborníky".
9.4.2015   Kolik je městu let?
  Tak by se dala i nazvat soutěž pro veřejnost která je připravena na tuto neděli 12.4. na náměstí Přemysla Otakara II. Tým pod vedením Pepy bude od 10:00 do 15:00 hod. zájemcům vysvětlovat principy orientačních sportů a současně jim bude umožněno si vše prakticky vyzkoušet na mapě města. V 16:00 hod. proběhne losování o ceny. Více na našich www - Budějovický pohár
9.4.2015   První závod série - Nebojte se mapy
  Ve středu se uskutečnil první závod veřejných náborových závodů "Nebojte se mapy". Pepa připravil soutěž na 17 kontrolách. Počasí příliš soutěži nepřálo a tak účast byla malá, jen 15 zájemců.
9.4.2015   Linz cup 2015 - 1.kolo
  Náš první mezinárodní start se vydařil. Martina vyhrála svou kategorii, Luboš skončil na slušném 8 místě. Pepa se snažil ale nebylo mu to moc platné. Bodů nahrabal málo.
Správce : TJ OB Č.Budějovice © 2009

TJ OB Č.Budějovice, email: inf#tjobcb.cz