25.2.2017 - Kompletní sada "medailí" pro Teringlovy

V sobotu proběhl další závod Sněhuláka, tentokrát v režii členů z Jindřichova Hradce. Pěkné počasí vylákalo k účasti na 90 závodníků, snad největší počet účastníků závodu Sněhuláka v historii. Závod v okolí Dolní Pěny přinesl úspěch pro rodinu Teringlovu. Účast na závodě proměnili v odvoz kompletní sady medailí. Táta, Radek, zvítězil s kategorii "A" - zlato. Máma, Martina, rozšířila rodinnou medailovu sbírku o stříbro v kategorii B a Vojta zkompletoval rodinnou sadu bronzem v kategorii "C". Úspěch našich barev rozšířil Luboš o "bramboru" v kategorii "A". Další závod Sněhuláka se uskuteční 11. března v okolí Písku.

5.2.2017 - Křemží křížem krážem

V Křemži proběhl první letošní přípravný závod. Závod byl současně třetím závodem "Sněhuláka", neoficiální zimní soutěže v orientačním běhu v jižních Čechách. Děvčata ze Sokola Křemže připravila "scorelauf" po Křemži. Tratě byly ztíženy "povodní", které zasáhla většinu hlavních cest v obci. Nebrodné řeky se směly překonat jen po vyznačených a na poslední chvíli rychle vybudovaných "mostech". Bohužel je nutno konstatovat, že ne všichni účastníci závodu tuto skutečnost plně respektovali a místo aby překonávali "vodní toky" po připravených mostech, překonávali vodní překážky "plavání". Za těchto ztížených podmínek se rozhodlo reprezentovat naše barvy osm odvážlivců. Se záludnosmi tratí svých kategorií se nejlépe vyrovnali Jakub Jaroš (kategorie P) a Ondra Meloun (kategorie A). Jakuba na stupně vítězů doprovodila jeho mladší sestra Linda (na snímku).

13.12.2016 - Závěr roku

Ve středu 21.12.2016 se po tréninku uskuteční závěrečné roční posezení se členy žákovských družstev. Posezení se uskuteční v restauraci vedle tělocvičny. Další členové TJ jsou vítáni.

5.11.2016 - Valná hromada TJ

V sobotu 5. listopadu proběhla valná hromada TJ. Tentokrát se více jednalo o pracovní náplň. Byly přijaty nové stanovy, upravena platba členských příspěvků, schválen plán činnosti na nový rok a další dokumenty ovlivňující činnost TJ.

28.9.2016 - Příprava na sportovní sezónu 2017

Příprava na sportovní sezónu 2017 byla zahájena. Byly zahájeny pravidelné tréniky v tělocvičně v Sokolské ulici. Účast členovů žákovského družstva je podmínkou. Termín tréninků je stejný jako v předchozím roce, středa od 17:30 hod. Tréninky jsou otevřeny pro všechny zájemce. Detailní informace o trénincích najdete v nabídce "Tréninky". Od 29. dubna do 1. května 2015 proběhne mapové soustředění.