Historie Naše ativity Kontakty

Historie
Oddíl vznikl v roce 2007. Oddíl založili neaktivní členové TJ (neaktivní ve smyslu nezúčastňující se závodů) a zbytek členů oddílu extrémních sportů. Oddíl převzal do své péče akce, které pořádal oddíl extrémních sportů. Informace o aktivitách oddílu jsou v archivu TJ - viz. nabídka "Uskutečnili jsme - archiv".

Naše aktivity
Oddíl každoročně připravuje 2 akce pro veřejnost:
   - Horský maraton
   - Silvestrovský běh v Trhových Svinech.ch Svinech.
Mimo těchto pravidelných se oddíl podílí na organizaci závodů oddílu orientačního běhu. V rámci TJ připravuje veřejné soutěže zaměřené na nábor nových členů. Organizuje společné výlety, výjezdy na kole, návštěvu plaveckého bazénu.
Informace o uskutečněných závodech v předcházejících letech jsou v archivu TJ - viz. nabídka "Uskutečnili jsme - archiv".

Kontakty na pracovníky oddílu rekreačního sportu

organizační pracovník oddílu: Josef Rychtecký
tel.: 728 448 762;  josef.rychtecky#jrn.cz nebo info#tjobcb.cz
  trenér mládeže: (tréninky jsou společné pro všechny členy TJ) Martina Teringlová