Budějovický pohár

28. ročník závodu v orientačním běhu - krátké trati

Partneři závodu:

Datum:

23. května 2021

Závod jsme původně plánovali o týden dříve.
Termín posunujeme s nadějí, že již bude epidemiologická situace v ČR stabilizovaná a závody budeme moci uskutečnit.
Prosím sledujte nadále stránky závodu pro aktuální informace.

Novinky:

Závod 23. 5. 2021 je zrušen.

Z důvodu stále se nelepšící pandemické situace jsme nucení jarní termín závodu zrušit. Vyjednáváme jeho přesunutí na podzim na termín 12. 9. 2021. Jako náhradu pořádáme měřený trénink na stejném místě.

Posun pořádaných závodů

Oproti původnímu plánu posunujeme konání závodů z 15. a 16. 5. 2021 o týden na 22. a 23. 5. 2021. Věříme v ustálení epidemiologické situace v ČR a umožnění pořádání závodů. Sledujte prosím stránky závodu z odkazu v pravé liště.