Startovní listina po kategoriích

Oblastní žebříček

Frymburk, areál Ranč U tří Anč

2021-09-12T11:00:00.000

D10  D12  D14  D16  D18  D20  D21  D35  D45  D55  D65  D75  DF  H10  H12  H14  H16  H18  H20  H21  H35  H45  H55  H65  H75  HDR  HF 

D10

délka:1690 převýšení:65 Nahoru
Start Jméno Registrace SI
25.00 Hendrychová Karolína KRE1250 428714

D12

délka:2230 převýšení:100 Nahoru
Start Jméno Registrace SI
7.00 Kůrková Ema VTA1053 2025211
9.00 Marešová Tereza MIL1050 682697
11.00 Legátová Alice VTA0952 7210236
13.00 Jarošová Linda VCB0950 8013897
15.00 Novotná Barbora VTA0957 2221503
17.00 Sobotková Lada OPI0951 2064782

D14

délka:2630 převýšení:135 Nahoru
Start Jméno Registrace SI
41.00 Čerklová Eva KRE0751 8516427
43.00 Janošíková Marie VCB0752 8116697
45.00 Maršíková Lucie KRE0850 2148186

D16

délka:2680 převýšení:125 Nahoru
Start Jméno Registrace SI
22.00 Hendrychová Veronika KRE0650 2126293
24.00 Janošíková Eva VCB0552 8116770

D18

délka:3160 převýšení:150 Nahoru
Start Jméno Registrace SI
5.00 Teringlová Vendula VCB0451 8116671

D20

délka:3580 převýšení:180 Nahoru
Start Jméno Registrace SI
12.00 Rudová Magdaléna VTA0254 7208074
16.00 Svobodová Anna VTA0151 8680400

D21

délka:3970 převýšení:210 Nahoru
Start Jméno Registrace SI
28.00 Kovářová Julie VCB8854 7210125
32.00 Rudová Anna VTA0051 7208097
36.00 Veselá Eva VCB7853 8013928

D35

délka:3080 převýšení:165 Nahoru
Start Jméno Registrace SI
46.00 Městková Lucie TEP7850 2102815
48.00 Hrodková Markéta OPI7850 2039227

D45

délka:2680 převýšení:125 Nahoru
Start Jméno Registrace SI
30.00 Brossaud Petra VCB7450 426368
32.00 Svobodová Martina VTA7151 9101708
34.00 Sobotková Lenka OPI7401 2091538
36.00 Hudečková Helena VTA6951 8655469
38.00 Nováková Alena KRE7450 8660908
40.00 Jarošová Irena VCB7551 2118452
42.00 Vorlíčková Lenka VTA6751 2025202
44.00 Gottfriedová Marcela VCB7055 426396

D55

délka:2630 převýšení:135 Nahoru
Start Jméno Registrace SI
21.00 Troupová Vladěna KRE6351 51412
23.00 Pokorná Eva TCB5751 52184
25.00 Kovaříčková Darja KRE6352 51413

D65

délka:1590 převýšení:65 Nahoru
Start Jméno Registrace SI

D75

délka:1250 převýšení:50 Nahoru
Start Jméno Registrace SI

DF

délka:2150 převýšení:90 Nahoru
Start Jméno Registrace SI
9.00 Urbanová Johana VCB1050 219228
13.00 Teringlová Veronika VCB1251 2081379

H10

délka:1690 převýšení:65 Nahoru
Start Jméno Registrace SI
31.00 Brossaud Thomas VCB1101 426355
33.00 Kotek Matěj VTA1101 2116455
35.00 Novák Michal KRE1100 8116772
37.00 Hulec František KSH1101 2073725

H12

délka:2230 převýšení:100 Nahoru
Start Jméno Registrace SI
29.00 Bušek Vojtěch VCB0901 2771488
31.00 Minařík Josef VCB0903 8226414
33.00 Kozák Matěj VCB0920 426356
35.00 Minařík František VCB1103 8007194
37.00 Janošík Ivan VCB1002 331401
39.00 Míka Ondřej VCB1003 887942

H14

délka:2760 převýšení:150 Nahoru
Start Jméno Registrace SI
0.00 Teringl Vojtěch VCB0702 8022634
2.00 Svoboda Jan VTA0701 7207619
4.00 Jaroš Jáchym VCB0800 2127644
6.00 Hrodek Ondřej Otto OPI0701 2088203

H16

délka:3160 převýšení:150 Nahoru
Start Jméno Registrace SI
41.00 Mengler Vojtěch VTA0502 2025207
43.00 Hrdlička Šimon OPI0601 8014482
45.00 Khýn Hubert VTA0603 2025201

H18

délka:3580 převýšení:180 Nahoru
Start Jméno Registrace SI

H20

délka:4010 převýšení:210 Nahoru
Start Jméno Registrace SI

H21

délka:4690 převýšení:245 Nahoru
Start Jméno Registrace SI
18.00 Link Lukáš STH0205 8659414
26.00 Hulec Filip PCB9401 8001109
34.00 Hulec Jakub KSH8401 7200585
42.00 Šafařík Ivo OPI7402 8004272

H35

délka:4010 převýšení:210 Nahoru
Start Jméno Registrace SI
15.00 Král Lukáš VTA8201 9201375
17.00 Mareš Ladislav MIL7202 8695
19.00 Deim Karel VTA7202 7210237
21.00 Mackerle Adam VCB7700 219225
23.00 Ruda Petr VTA7301 7208092

H45

délka:2760 převýšení:150 Nahoru
Start Jméno Registrace SI
12.00 Jaroš Jakub VCB7100 2118457
14.00 Svoboda Luděk VTA7101 2019559
16.00 Padrta Martin KRE7502 8667975
18.00 Sobotka Petr OPI7300 2088168
20.00 Novák Milan KRE7300 8116675
22.00 Kopecky Martin OPI7400 2800341
24.00 Bušek Josef VCB6700 2181958

H55

délka:2680 převýšení:125 Nahoru
Start Jméno Registrace SI
0.00 Maršík Miloš KRE6600 2127618
2.00 Hrdlička Pavel OPI6500 8022348
4.00 Blabla Zdeněk PCB5901 8660458

H65

délka:2630 převýšení:135 Nahoru
Start Jméno Registrace SI
1.00 Rychtecký Josef VCB4801 8648557
3.00 Khýn Miroslav VTA5401 2025212

H75

délka:1590 převýšení:65 Nahoru
Start Jméno Registrace SI
30.00 Bouček Václav OCB4101 51410

HDR

délka:2150 převýšení:90 Nahoru
Start Jméno Registrace SI
0.00 Bláha Bohuslav 0010004 219221
0.00 Bláha Jaroslav 0010003 219223
0.00 Mareš Ladislav MIL1300 1421295
0.00 Míka Tomáš VCB1403 2115728
0.00 Pecánek Matěj TEP1300 51647
0.00 Pecánková Barbora TEP1451 49546
0.00 Srb Dominik 0020001 51414
0.00 Urbanová Josefína VCB1250 219229
0.00 Urbanová Zuzana VCB7850 219230

HF

délka:2150 převýšení:90 Nahoru
Start Jméno Registrace SI
1.00 Hulec Karel KSH1301 2073726

P

délka:1740 převýšení:75 Nahoru
Start Jméno Registrace SI
0.00 Kůrka František 0030001 219224
0.00 Legátová Ivana VTA7551 2221509
0.00 Michnerová Veronika 0010002 219226
0.00 Novotná Petra 0010001 219227
0.00 Poláková Jolana VTA6851 897379

T

délka:3570 převýšení:185 Nahoru
Start Jméno Registrace SI
0.00 Bouček Jakub OCB9501 416348
0.00 Kozák Martin VCB7720 426363