Budějovický pohár 2021 zrušen

[oceanwp_library id="692"]

Datum:

23. května 2021

Závod jsme původně plánovali o týden dříve.
Termín posunujeme s nadějí, že již bude epidemiologická situace v ČR stabilizovaná a závody budeme moci uskutečnit.
Prosím sledujte nadále stránky závodu pro aktuální informace.

Novinky:

Budějovický pohár přesunut

Krátkou trať, která se měla uskutečnit v květnu ve Frymburku, přesunujeme na 12. září 2021. Závod je již zadán v orisu. V sobotu pořádáme i sprint a odpoledne je možnost zajet na závod Linz cupu do Rakouska.

Závod 23. 5. 2021 je zrušen.

Z důvodu stále se nelepšící pandemické situace jsme nucení jarní termín závodu zrušit. Vyjednáváme jeho přesunutí na podzim na termín 12. 9. 2021. Jako náhradu pořádáme měřený trénink na stejném místě.

Posun pořádaných závodů

Oproti původnímu plánu posunujeme konání závodů z 15. a 16. 5. 2021 o týden na 22. a 23. 5. 2021. Věříme v ustálení epidemiologické situace v ČR a umožnění pořádání závodů. Sledujte prosím stránky závodu z odkazu v pravé liště.