ŽB Čechy, aneb veteráni opět potahali

První červnový víkend se uskutečnily další závody Žebříčku B-Čechy. Vyrazili jsme v poměrně hojném počtu (o tom vypovídá fakt, že jsme stavěli stan) a to tentokrát na sever Čech, do blízkosti nejmenovaného města ležícího pod Hradcem Králové (Pardubice). Sprint se odehrál v městečku Chvaletice a lesní disciplíny poblíž vesnice Zdechovice.

Sobota byla opravdu nabitá a hlavně znepříjemněná velice vydatným deštěm, uskutečnil se ranní závod ve sprintu a odpolední na krátké trati. Sobotní utrpení jsme si však vynahradili Chvaletickou pizzou, která byla opravdu výborná. V neděli nás potom potrápila klasická trať, to už se ale počasí zlepšilo a usmálo se na nás sluníčko.

Z výjezdu jsme však neodjeli s prázdnou, odvezli jsme si domů pár medailí. Radek Teringl získal v sobotu dvě zlata, v neděli obsadil třetí místo a Pepa Hejzlar zlato v sobotního sprintu. Staří dobří veteráni nás tak opět nezklamali a potvrdili své kvality. Vojta Teringl potom v neděli vyhrál kategorii T a porazil tak i Jana Tučného z OB Tučňáci.