Letní soustředění v Křižánkách

Na začátku července jsme strávili týden v malebné obci Křižánky na Vysočině, kde jsme se všichni sešli na soustředění v orientačním běhu. Byla to skvělá příležitost nejen k tréninku, ale také k tomu, abychom si užili čas společně jako tým.

Každý den jsme si dopoledne prošli náročnými tréninky, kde jsme pilovali techniku práce s mapou a orientaci ve zdejším náročném terénu. Po obědě jsme vždy věnovali trochu času odpočinku a vydávali jsme se na výlety po okolí. Buď po svých a nebo na kole. Taky jsme se koupali v místních rybnících. S paddleboardem byla největší legrace.

Atmosféra byla rodinná a přátelská, navzájem jsme se podporovali a motivovali k lepším výkonům. Na závěr soustředění jsme se zúčastnili prestižních závodů H.S.H. cup, kde se mezi 1483 účastníky členové našeho oddílu postarali o skvělý úspěch – vybojovali jsme dvě druhá místa a jedno třetí místo.

Teď už se těšíme na další závody, kde budeme moci ukázat, co jsme v Křižánkách natrénovali.